Zimowisko
Tak jak wspominaliśmy na początku roku chcielibyśmy zorganizować zimowisko dla rodzin szczepu w 2021 roku. Zależy nam na tym, aby pielęgnowana dotąd tradycja wspólnego spędzania czasu przy okazji pojedynczych wydarzeń środowiska oraz wzajemnej pomocy w ich organizacji rozwinęła się w nową formę, w czasie której mielibyśmy okazję do jeszcze lepszego poznania siebie nawzajem. Na zimowisko zapraszamy wszystkie rodziny, których dzieci należą do drużyn szczepu i są chętne do wzięcia udziału w takiej inicjatywie. Zimowisko będzie trwało tydzień i odbędzie się w trakcie szkolnych ferii zimowych.
Prosimy rodziców o wypełnienie ankiety w celu wyrażenia zainteresowania tematem do 7.01.2020. Kolejne informacje będziemy kierować na maila kontaktowego podanego w ankiecie. Z naszej strony chcielibyśmy zorganizować zakwaterowanie, a Państwu dać możliwość decydowania o tym jak chcecie spędzać czas. Na zimowisku planujemy wspólne wypady dla chętnych rodzin, a także nasze instruktorki i nasi instruktorzy mogą zorganizować kilka wypadów dla dzieci. Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu.
Czuwaj!
Szczepowy
Mateusz Wojciechowski

Planowany termin 17.01.2021 (nd) do 23.01.2021 (sb)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Kontaktowy adres e-mailowy *
Liczba dorosłych osób jadących na wyjazd *
Liczba dzieci jadących na wyjazd (takich dla, których trzeba liczyć osobne łóżko) *
Ile osób należy do drużyn szczepu? *
Koszt noclegu od osoby za dobę *
Czy wyżywienie ma być wliczone w zakwaterowanie? Koszt noclegu z wyżywieniem (można zaznaczyć kilka opcji). *
Required
Na czym wam zależy? (można wybrać kilka opcji i dopisać własne) *
Required
Propozycje sprawdzonych miejsc noclegowych, gdzie może przenocować dużą ilość osób (link do strony internetowej)? W jaką okolice chcecie pojechać?
Sprawy różne, propozycje itp.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy