Šv. Luko klubo - dr. Beno Ulevičiaus paskaitos „Krikščionybė – tarp žemės ir dangaus“ registracijos anketa
Šv. Luko klubas – tai Vilniaus dailės akademijos ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos tikinčiųjų studentų, dėstytojų bei alumnų bendruomenė, į kurią buriasi jauni ir ambicingi kūrėjai kartu gilintis į savo pašaukimą, dvasiškai augti ir meniškai tobulėti bendraminčių apsuptyje.

Šia paskaita atidarome naują Šv. Luko klubo sezoną!
Paskaitoje dr. Ulevičius dalinsis įžvalgomis apie aktualų šiuolaikinės komunikacijos modelį. Kas yra šis ypatingas, autentiškas ryšys, leidžiantis susijungti dangui ir žemei - ir kur jo ieškoti?

Paskaita vyks spalio 15d. (penktadienį) 18.30val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II (Kongresų) rūmuose, 219 Amfiteatrinėje auditorijoje, 2-ame aukšte. Adresas: Vilniaus g. 6-2, (įėjimas iš Tilto g. pusės). Paskaitoje dalyvavimas galimas tik su Galimybių pasu, paskaitos metu privaloma dėvėti kaukę.

Jeigu kyla papildomų klausimų, galite kreiptis į mus fb: Šv. Luko klubas (https://www.facebook.com/SV.LUKOklubas/), arba el. paštu: sv.lukoklubas@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas, pavardė *
El. paštas *
Iš kur sužinojote apie paskaitą?
Patvirtinu, jog paskaitos metu turėsiu Galimybių pasą. Paskaitoje galima dalyvauti tik turint Galimybių pasą ar gavus neigiamą COVID-19 testo rezultatą (48val. nuo greitojo antigenų testo ėminio paėmimo laiko arba 72val. nuo PGR testo ėminio paėmimo laiko); pasiskiepijus nuo COVID-19 arba persirgus COVID-19 (210 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos). Norėdami gauti galimybių pasą prieš paskaitą, galite apsilankyti https://gpasas.lt/ *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy