Kļūsti par LJP jaunieti!
Sveiks, Jaunieti! Latvijas Jaunatnes padome aicina Tevi iesaistīties, būt pilsoniski aktīvam un veikt brīvprātīgo darbu.

Kāpēc LJP? Latvijas Jaunatnes padome jaunatnes organizāciju un organizāciju, kas strādā ar jauniešiem vecumā līdz 30 gadiem, apvienība. Mēs apvienojam 42 organizācijas, kas veic darbu ar jaunatni visā Latvijā.

Ko mēs Tev varam piedāvāt? Latvijas Jaunatnes padome šogad koordinē Eiropas Jaunatnes gada (EJG) īstenošanu Latvijā. Pievienojoties LJP jauniešiem, Tu kļūsi par daļu no EJG un varēsi iesaistīties jau esošu un jaunu iniciatīvu attīstīšanā. Ja Tev ir idejas, mēs noteikti tās vēlamies dzirdēt! Piedāvāsim Tev dažādas iespējas - kopā ar citiem jauniešiem koordinēt pasākumus, radīt jaunas un atbalstīt jau esošas iniciatīvas, iesaistīties sarunu festivāla LAMPA JAUNĀS skatuves izveidē/norisē, veidot sociālo tīklu saturu, piedalīties dažādos pasākumos, mācībās un doties apmaiņas braucienos.

Apsolām, ka kopā aizvadīsim produktīvu un patīkamu laiku.

Aizpildi pieteikuma anketu un mēs ar Tevi sazināsimies un jau pavisam drīz aicināsim un kopīgu sarunu, kurā varēsi iepazīties gan ar mums, gan ar citiem LJP jauniešiem. Lec iekšā piedzīvojumos kopā ar mums un ieguldi savu enerģiju pozitīvā veidā!

#TapisArJauniešuEnerģiju
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kā Tevi sauc? *
Kāds ir Tavs dzimšanas gads? *
Tālruņa numurs saziņai ar Tevi *
Sazināsimies ar Tevi, lai aicinātu pievienoties plānotajai tikšanās reizei. Ja vēlēsies pievienoties LJP jauniešu kopai, izmantosim šo numuru, lai pievienotu Tevi Whatsapp grupai. :)
Tava e-pasta adrese ir... *
Ja Tu rīt sāktu darboties LJP, ko Tu gribētu darīt? *
Katram no mums ir virzieni, kas mums interesē vairāk nekā citi. Kas uzrunā Tevi? Pasākumu organizēšana, sociālo mediju satura radīšana, ideju radīšana un attīstīšana, jauniešu informēšana, iesaiste sarunu festivālā LAMPA, diskusiju organizēšana/satura veidošana u.c.
Kādas ir Tavas stiprās puses? *
Pastāsti - kas Tev padodas vislabāk? Tekstu rakstīšana, ideju radīšana, komunikācija? Varbūt Tu esi lielisks plānotājs?
Kādas ir Tavas vērtības? *
Kādas ir Tavas vērtības? Ģimene, draugi, miers, laiks, vienlīdzība? Varbūt daba? Ja Tev interesē, kādas ir mūsu vērtības, dodies uz www.ljp.lv sadaļu "Pozīcijas". :)
Kāda ir Tava motivācija darboties LJP? *
Kas Tevi motivē darīt vairāk un būt aktīvām?
Kā Tu uzzināji par šo iespēju? *
Kurš putniņš Tev pastāstīja par iespēju darboties LJP? Ieteica kāds LJP pārstāvis, pamanīji publikāciju sociālajos tīklos vai uzzināji no kāda cita jaunieša?
Citi komentāri
Ja Tev ir kāds jautājums, droši atstāj to šeit. :)
Tiekamies jau drīzumā!
Šajā anketā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Tavu iesaisti brīvprātīgajā darbā. Datu apstrādi un glabāšanu veic Latvijas Jaunatnes padome (LJP). Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai šo mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām pusēm.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LJP. Report Abuse