Pieteikuma anketa dalībai IX Latvijas tūrisma informācijas tirgū JELGAVĀ 2024
Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO kopā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldību un Jelgavas reģionālo tūrisma centru, iesākoties vasaras ceļošanas sezonai, aicina ikvienu Latvijas tūrisma informācijas centru 24.-25.maijā pieredzes apmaiņas braucienā pa Jelgavu un uz IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgu, lai popularizētu Latvijas tūrisma piedāvājumu.

Jelgava ir pilsēta, kas nemitīgi mainās un aug, kā arī saglabā savu vēsturisko mantojumu. Jelgavas lielākā vērtība ir cilvēki, kas šeit  dzīvo, mācās un strādā personīgai izaugsmei un pilsētas attīstībai. Nepārtraukta attīstība un pilnveidošanās ir Jelgavas būtība. Aicinām padomāt par savu piedāvājumu - klasisko un moderno un pieteikties dalībai tūrisma informācijas tirgū!

Lai kopējo vidi veidotu harmoniskāku, aicinām piemeklēt teltis baltā vai gaišā krāsā krāsā. Nav obligāti, bet priecāsimies, ja varēsiet pielāgoties.

Lūgums pieteikties, aizpildot anketu, līdz 10.maijam!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Pieteicēja nosaukums (galamērķa, pašvaldības, TIC, organizācijas nosaukums) *
2. Latvijas tūrisma informācijas tirgū piedalīsieties: *
3. Pasākumā piedalīsieties: *
4. Teritorija, par kādu novadu vai galamērķi, vai tūrisma piedāvājumu (objektu) tiks sniegta informācija tūrisma informācijas tirgū: *
5. Ja plānojat līdzi ņemt papildus atrakciju piedāvājumu vai uzņēmējus, lūgums minēt to nosaukumus un/vai tos raksturot:
6. Tūrisma informācijas sniegšanai līdzpaņemtās telts krāsa  (šis jautājums jautājams, lai varam sakārtot dalībnieku izkārtojumu) : *
7. Tūrisma informācijas sniegšanai līdzpaņemtās telts izmērs vai arī, ja būsiet bez telts, eksponēšanās vajadzībām nepieciešamā platība (garums x platums metros): *
8. Nepieciešamā papildus platība līdzpaņemto atrakciju vai uzņēmumu piedāvājumu eksponēšanai, protams, ja tāda nepieciešama (garums x platums metros):
9. Vai būs nepieciešams elektrības pieslēgums (ja jā, lūgums raksturot, cik jaudīgs, kādam nolūkam, taču nevaram solīt, ka varēsim visu piedāvāt )? *
10. Vai ir kādas papildus tehniskās prasības (varat minēt, ja tādas ir, taču nevaram solīt, ka varēsim visu piedāvāt)? *
11. Anketas aizpildītāja - kontaktpersonas / atbildīgās personas vārds, uzvārds un amats: *
12. Kontaktpersonas / atbildīgās personas tālruņa numurs: *
13. Kontaktpersonas / atbildīgās personas e-pasts: *
14. Pieredzes apmaiņas pasākumā plānotais dalībnieku skaits (ja pieteikšanās brīdī jau zināms, tad nosaukt vārdus, uzvārdus):
15. Tūrisma informācijas tirgū plānotais dalībnieku skaits (ja pieteikšanās brīdī jau zināms, tad nosaukt vārdus, uzvārdus):
16. Transporta līdzekļa numurs un vadītāja kontakttālrunis tūrisma informācijas tirgū (ja pieteikšanās brīdī jau zināms, nepieciešams, ja būs jānodrošina caurlaides):
Piektdienas, 24.maija vakarā notiek viens no skaļākajiem pasākumiem Jelgavas svētku laikā - pilsētas gājiens, kurā ir iespēja piedalīties arī mums - Latvijas tūrisma galamērķiem, tērpjoties sava novada, pilsētas vai tūrisma galamērķa reprezentatīvajā apģērbā. Vai Jūs būtu ieinteresēti doties svētku gājienā kopā ar citiem kolēģiem?
Clear selection
18. Citas piezīmes vai jautājumi organizatoriem:
Paldies, ka pieteicāties! 
Tiekamies Jelgavā! Priecāsies par viesiem gan no tuvākām, gan tālākām vietām!

Lūgums ņemt vērā, ka, ja plānojat arī kādu tirdzniecību savā teltī, iespējams, ka būs nepieciešams nomaksāt pašvaldības noteikto tirdzniecības nodevu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy