Реєстрація на вебінар
ГО «Школа енергоефективності» на замовлення проєкту «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) проводить набір* на безкоштовні чотири 4-денні вебінари «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях».

Кількість учасників обмежена, реєстрація обов’язкова.

До участі запрошуємо:
- Представників закладів охорони здоров'я місцевого підпорядкування (міські лікарні), які відповідають за ефективне споживання паливно-енергетичних ресурсів у Північному та Східному регіонах;
- Фахівців сектору охорони здоров’я органів місцевої влади та місцевого самоврядування, які відповідають за ефективне споживання паливно-енергетичних ресурсів у закладах охорони здоров’я Північного та Східного регіонів;
- Представників Міністерства розвитку громад та територій України та Державної агенції з енергоефективності та енергозбереження України.

Календарний план** проведення вебінарів:

Північний регіон
02 – 05 червня 2020
16 – 19 червня 2020

Східний регіон
09 – 12 червня 2020
23 – 26 червня 2020


До Північного регіону входять: Житомирська, Київська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Хмельницька та Вінницька області.

До Східного: Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська та Полтавська області.

Примітка: від однієї організації (міські лікарні та відповідні структурні підрозділи міста, наприклад, відділ енергоменеджменту) можуть взяти участь не більше 2 осіб, які раніше не брали участі в аналогічних тренінгах у рамках проєкту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». Посилання на приєднання до вебінару отримають лише відібрані учасники після підтвердження участі.

________________________________________
* Я даю згоду на використання та обробку моїх персональних даних Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та партнерами/ організаторами заходу. Я також даю згоду на використання фотографій та відеозаписів з моєю участю у цій події у рамках активності GIZ, включаючи друковані матеріали та Інтернет.

** Дати проведення вебінару може бути змінено. В разі зміни дати проведення вебінару, всіх зареєстрованих учасників буде проінформовано за вказаними у реєстраційній формі електронними адресами.
Повна назва медичного закладу / Вашої організації: *
Your answer
Адреса медичного закладу / Вашої організації (індекс, область, місто, № будинку) *
Your answer
ПІБ *
Your answer
Посада *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Телефон (мобільний) *
Your answer
Ваш регіон та дати вебінару *
Який месенджер Ви використовуєте для спілкування? *
Required
Вкажіть номер телефону для спілкування в обраному месенджері *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy