ارزیابی من
اگر به این صفحه اومدی، بدون که جزو افراد بسیار مهم زندگیم هستی، بهت اطمینان دارم و نظر شخصی تو دوست عزیزم رو بسیار مهم می دونم.
برای سال جدید، تصمیم دارم خودم رو کامل ارزیابی کنم. نقاط ضعف، مشکلات و رفتارهای نامناسبم رو تشخیص بدم و برای رفعش تلاش کنم. اگر خصوصیات مثبتی هم دارم، اونا رو بسنجم و در صورت امکان بیشترش کنم.
معمولا برای آدما سخته که رو در رو ازت انتقاد کنن. حق هم دارن. روحیه ماها طوریه که تحمل شنیدن نقاط منفی مون رو نداریم . حساسیت زیادی نشون میدیم. شاید چون می خوایم کم نیاریم یا جلوی بقیه کوچیک نشیم.
من این فرم رو درست کردم که این پروسه رو راحت تر کنه. لطف کن و چند دقیقه برای پر کردنش وقت بزار. از تو خیلی فرصتی نمی گیره ولی به من کمک بسیار زیادی می کنه که روی رفتار و روحیاتم کار کنم و روز به روز بهتر و بهتر بشم. شک نکن که با این کارت داری به پیشرفت من کمک به سزایی می کنی و از این بابت ازت ممنونم.
این فرم کاملا ناشناس پر میشه. هیچ اطلاعاتی از تو ذخیره نمیشه و چون تایپ می کنی امکانی برای فهمیدن این که چه کسی فلان نکته رو نوشته ندارم. همچنین مجموع ورودی های افرادی که این فرم رو پر میکنن هم توی جدول اکسل با هم قاطی میشن و تشخیص تقریبا غیر ممکنه.
لذا ازت مصرانه خواهش میکنم: این فرم رو به طرز وحشیانه ای صادقانه پر کن!!! به هیچ وجه جلو خودت رو نگیر و از گفتن حقایق، هرچقدر هم تلخ و غیر قابل تحمل، دریغ نکن. من نیازی به شنیدن تعارفات و دروغ های شیرین ندارم و شنیدن حقیقت رو با وجود همه سختیش لازم دارم. به همین خاطر هم ازت خواهش کردم تا چنین فرمی رو برام پر کنی. بدون که با نوشتن دروغ و مسائل سطحی و نگفتن حرف دلت، نه تنها لطفی بهم نمی کنی، بلکه باعث میشی تا از نعمت آگاهی داشتن از ضعف هام محروم بشم. به هر حال هیچ کس کامل نیست و من هم اینو میدونم و در حین خوندن نتایج هم مدام به خودم یاداوری می کنم D:
ازت بسیار تشکر می کنم که داری بهم کمک می کنی که به بهترین ورژن خودم تبدیل بشم.
امیدوارم اگر سال دیگه هم چنین فرمی رو برات فرستادم، تونسته باشم تو یکی دو مورد که برام می نویسی بهتر شده باشم..

قربان تو
حسین ریحانی.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service