Başvuru Formu
Birebir eğitmen ailesi katılmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde giriniz.
Ad Soyad *
Your answer
TC Kimlik Numarası *
Your answer
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Yaşadığınız il *
Your answer
E-posta *
Your answer
İletişim Numarası *
Your answer
Öğretmenlik Durumunuz ? *
Soru çözmek istediğiniz dersler ? *
Required
Ders Grubu ? *
Temel Şartlar
1) Birebir uygulamasına eğitmen kaydı yaptıktan sonra lütfen öğrenci olarak kayıt olmayınız. Birebir'den gelecek olan onay e-postası ve sms'ini bekleyiniz.

2) Birebir eğitmenleri, cevapladıkları her soru için hak ediş alırlar. Cevapladıkları soru sayısı arttıkça aldığı hak edişlerde bu oranda artar.

3) Birebir eğitmenleri, öğrencilerin sorularını cevaplarken öğrencilerin ilgili soruyu nasıl çözmesi gerektiğini anlayacak çözüm yolu ile okunaklı bir şekilde cevaplamak durumundadır. ( Cevap D Şıkkı gibi cevaplar kabul edilmeyecektir )

4) Birebir eğitmenleri, gösterdikleri performansa göre her ay sıralamaya girerler. Sıralamada birinci olan eğitmen, Birebir tarafından sürpriz ödüller ile ödüllendirilir.

5) Birebir eğitmenleri, soru havuzundan soru seçerken soruda herhangi bir problem farkettiğinde o soruyu raporlama hakkını kullanabilir.

6) Birebir eğitmenleri, bir seferde sadece bir soru çözmek ile sorumludur. Eğer soru fotoğrafında birden çok soru varsa dilerse bu soruyu rapor edebilir dilerse içinden istediği bir soruyu cevaplayabilir.

7) Birebir eğitmenleri doğru bir T.C kimlik numarası paylaşması zorunludur. Bunun sebebi eğitmenlerimiz direkt olarak öğrencilerimize ses, fotoğraf ve metin gönderme yetkisinde olacaktır. Bu durumunda kötü kullanılmaması adına eğitmenlerimizden kimlik bilgileri konusunda şeffaf olmalarını talep ediyoruz. Bu hem öğrencilerimiz hemde eğitmenlerimizin güvenlikleri için gereklidir.

8) Bu başvurumunu dolduran herkes yukarıda ki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tüm sorularınız için bilgi@birebirapp.com mail adresi ile iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyiniz.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms