Little Blues Sister III
Registrace na víkendový workshop Little Blues Sister, vol.III, který se bude kontat 1. - 3. 3. 2019 v Praze. Detailní informace k akci zde: http://lbs.bluesinprague.cz/.

Registration for workshop weekend Little Blues Sister, vol. III, which will be held on 1st - 3rd of March 2019 in Prague. Detailed information here: http://lbs.bluesinprague.cz .

Email address *
Jméno / Name: *
Your answer
Role / Dance role: *
Hlasíš se na / Registration for: *
Hlásíš se solo či v páru / Registration solo or in a couple: *
Partner při párové registraci / Partner for couple registration:
Your answer
Dosavadní bluesové taneční zkušenosti / Blues Dance Skills: *
Uveďte prosím, kolika a jakých bluesových kurzů a festivalů jste se doposud zúčastnily (případně jiné tance, které tančíte). Poslouží k rozdělení do skupin pro kurzy. / Please write here courses, events and festivals, you attended (or some other dances, you dance). We will use this information to divide you in two groups for classes.
Your answer
Ubytování / Hosting:
Prosím, dejte nám vědět, zda můžete nabídnout hosting, případně zda sháníte. Bohužel však nemůžeme slíbit, že se nám podaří najít hosting pro každého. / Please, let s know, if you can offer hosting or if you are interested in one. We cannot promise you, that we will find hosting for everyone, though.
Hlídání dětí / Babysitting:
Pokud máte zájem vzít s sebou děti na akci, napište prosím kolik a jak staré. Za příspěvek se případně pokusíme najít pro ně hlídání na místě. / If you are interested to bring your kids with you and let us babysit them, tell us how many and how old. For a added costs we might arrange babysitting at the spot.
Your answer
Chceš nám něco vzkázat? / Would you like to say something to us?
Například pokud chcete nabídnout něco do programu, či vám něco chybí. / For example, if you would like to offer your skills for program, or you miss something there.
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service