Bluebeam Revu atvērtā nodarbība 05.06.2019.
1. Reģistrējoties atvērtajai nodarbībai, dalībnieks nodod šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālrunis, uzņēmuma nosaukumu. Dalībnieks, reģistrējoties atvērtajai nodarbībai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atvērtajā nodarbībā, kā arī izsaka piekrišanu dalībnieka datu apstrādei ievērojot atvērtās nodarbības norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
2. Organizators apliecina, ka dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams atvērtās nodarbības norisei un dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc atvērtās nodarbības norises.

Atvērtās nodarbības norise tiks fotogrāfēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties atvērtajā nodarbībā Jūs apliecināt, ka esat informēti un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/iekļauta vizuālā materiāla izveidē par pasākumu.
Vārds *
Uzvārds *
Uzņēmuma nosaukums *
Amats *
E-pasts *
Telefona numurs *
Vai Jūs piekrītat saņemt InfoEra Latvia jaunumus uz norādīto e-pastu (piekrītot, Jūsu sniegtie dati tiks iekļauti uzņēmuma kontaktu datubāzē)? *
Ja, piekrītat saņemt jaunumus uz norādīto e-pastu, kuri nozares jaunumi Jūs interesētu (iespējams izvēlēties vairākas nozares) *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy