Formularz zgłoszeniowy na warsztat stacjonarny
Dobry Duszku witamy Cię serdecznie,

Aby zapisać się na wybrany przez Ciebie warsztat wypełnij formularz poniżej. Informacje, które się w nim zawierają, są potrzebne celem rejestracji Cię na warsztat rozwojowy. Udział w warsztatach gwarantuje nasze potwierdzenie Twojego zgłoszenia i wpłata zadatku. Zadatek jest bezzwrotny. Gdzie znajdziesz nasze potwierdzenie? Napiszemy wiadomość na podany przez Ciebie mail.

Warsztaty zaadresowane są dla osób początkujących oraz zaawansowanych, każdy znajdzie u nas przestrzeń dla siebie. Nie obawiaj się jeżeli to Twój pierwszy taki warsztat - zaopiekujemy się Tobą.
Pracujemy wykorzystując wiele technik m.in. praca z oddechem, medytacje, joga, terapia celowana, taniec intuicyjny, techniki uwalniania głosu i oczyszczania, techniki regresji, ale przede wszystkim zależy nam na tym, żebyście BYLI, przez wielkie B. Nie na 50%, jedną ręką w telefonie, tylko na 100% poznając siebie i innych. W przypadku pytań jesteśmy: biuro@somaticfields.com

Na warsztatach dużo pracujemy z ciałem, emocjami i naszym wewnętrznym ja, więc upewnij się, że jesteś już gotów na takie doświadczenia. Czego możesz się spodziewać? Dużo wsparcia, radości, ciepła oraz mnóstwa cudownych chwil, ale też ciężkiej pracy ze sobą samym. A to jest najtrudniejsza praca.

Twoje poczucie bezpieczeństwa, satysfakcja i zadowolenie są dla nas najważniejsze. Do zobaczenia!

SomaticFields
https://somaticfields.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy