Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників
«ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ ІНКЛЮЗИВНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ»

Запрошуємо відвідати курси педагогів, асистентів вчителів, психологів, соціальних педагогів та працівників, керівників інклюзивних освітніх закладів, на базі Запорізького національного університету!
Програма курсів допоможе Вам оволодіти основними теоретико-методичними положеннями і принципами організації інклюзивного освітнього простору, психолого-педагогічними основами реалізації професійної діяльності в інклюзивному освітньому закладі на основі інноваційних технологій, а також практичними вміннями й навичками оптимізації професійної взаємодії з дітьми й молоддю, які мають особливі потреби та їх соціальним оточенням.
Керівник програми − Клопота Євгеній Анатолійович, доктор психологічних наук, професор ЗНУ, Заслужений працівник освіти України.
Слухачі курсів отримають cвідоцтво Запорізького національного університету про підвищення кваліфікації, що є офіційним документом, який зараховується під час проходження державної атестації.
Програма розрахована на 90 годин.
Оплата навчання може здійснюватися за рахунок міських, обласних органів державної влади відповідно до законодавства України та за власні кошти.
Інформація щодо дати початку й вартості навчання буде надіслана на вказану Вами електронну адресу.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy