Sme nesmierne radi, že ste našli práve naše podujatie. Vašou aktívnou účasťou sa stávate aj Vy kúskom v skladačke, bez ktorej by vytúžený cieľ nebolo možné dosiahnuť. S našou spoločnou láskou k cyklistike, ku krásam oboch našich krajín Čiech a Slovenska, či ochote pomáhať si navzájom.

Registračný formulár Vás prevedie niekoľkými časťami. V prvej časti zadáte údaje o sebe. Následne si zvolíte BALÍK, čiže sa rozhodnete či absolvujete jednu ETAPU alebo si vyberiete KOMPLET celú trasu (550 km)
Predposledný krok formulára Vám ponúkne sa vkusne a funkčne obliecť. Stačí si len vybrať druh a veľkosť. Pomôže Vám veľkostná tabuľka, prípadne my, ak nám napíšete.
Balík ETAPA má  podobnú štruktúru, len si vyberiete na ktorú etapu sa k nám pridáte. Tu Vám nezávidíme... Vybrať si bude naozaj ťažké. Ideálne všetky, ale vieme, že nie každý má toľko času aj keď je leto.

Ak ste sa už rozhodli, všetko ostatné je jednoduché. Teda až na tú prípravu. A ak by predsa niečo, tak nám len napíšte, či zavolajte. Veď nejde o preteky...
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *
Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby o.z. OSA – ŠPORTOVÁ AKADÉMIA, podľa §5 odst. 1, Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a so zverejnením fotodokumentácie z činnosti na športovom podujatí na web stránkach organizátora, ako i na ostatných marketingových nosičoch.
Required
Prihlasujem sa na  *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy