Najlepsza współpraca biznesu i nauki
Szanowni Państwo, zapraszamy do wypełnienia ankiety, która zapewni Państwu udział w najważniejszym konkursie gospodarczym na Dolnym Śląsku oraz da szansę na zdobycie statuetki Gryfa.
Kategoria mająca na celu wyłonienie zespołu, który z sukcesem realizuje projekt łączący działalność biznesową i naukową.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Numer telefonu do osoby zgłaszającej *
Nazwa projektu realizowanego w ramach współpracy biznesu i nauki *
Prezentacja zespołu zgłaszanego w kategorii "Najlepsza współpraca biznesu i nauki" (max. 3 000 znaków) *
Prosimy o krótką prezentację zespołu zgłaszanego w kategorii "Najlepsza współpraca biznesu i nauki" (imiona, nazwiska, role liderów wchodzących w skład zespołu, nazwy podmiotów uczestniczących w projekcie).
Prezentacja projektu (max. 3 000 znaków) *
Prosimy o krótką prezentację projektu zgłaszanego w kategorii "Najlepsza współpraca biznesu i nauki" (w tym: cel projektu, stopień zaawansowania, możliwość zastosowania oraz  komercjalizacji rozwiązania, kierunek rozwoju projektu).
Dlaczego zgłaszany zespół powinien otrzymać Gryfa w kategorii "Najlepsza współpraca biznesu i nauki"? (max. 3 000 znaków) *
Kategoria mająca na celu wyłonienie zespołu, który z sukcesem realizuje projekt łączący działalność biznesową i naukową. Kapituła konkursu doceni zespoły, które tworzą rozwiązania odpowiadające aktualnym potrzebom i trendom w kraju oraz na świecie. Weźmie pod uwagę innowacyjność, stopień zaawansowania, skalę zastosowania oraz możliwość komercjalizacji rozwiązania wypracowanego w wyniku współpracy nauki i biznesu. Oceni również praktyki mające na celu efektywną wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy członkami zespołu.
Prosimy o opisanie wpływu inicjatywy na rynek (max. 3 000 znaków)
Jakie wymierne korzyści dla przedsiębiorstwa oraz zespołu naukowego wynikły ze wspólnej realizacji projektu? (max. 3 000 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: Zachodnią Izbę Gospodarczą - Pracodawcy i Przedsiębiorcy z siedzibą we Wrocławiu, ul. Wielka 67, w związku z organizacją konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, w celu realizacji postanowień regulaminowych konkursu. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachodnią Izbę Gospodarczą - Pracodawcy i Przedsiębiorcy w celu prawidłowego przebiegu konkursu i zaproszenia do udziału w Wielkiej Gali Biznesu. *
Wypełnienie i złożenie niniejszej ankiety jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu, który jest dostępny pod adresem: http://gryfy.pl/o-konkursie/regulamin/ 
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Zachodnia Izba Gospodarcza. Report Abuse