Pieteikuma anketa nominācijai "Jaunietis - Ķekavas novada lepnums 2018"
Pieteikuma anketas iesūtīšanas termiņš: 2019. gada 15. februāris (ieskaitot).
"Ķekavas novada Jauniešu gada balva 2018" pretendentu izvērtēšana notiek saskaņā ar pasākuma nolikumu: ej.uz/JGB2018_Nolikums.
Atsaucoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, datu iesniedzējam ir pienākums informēt savus izvirzītos pretendentus par personīgās informācijas nodošanu apstrādei Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centram, kas līdz personīgās informācijas publiskai izpaušanas apņemas to saskaņot ar pretendentu. Gadījumā, ja pretendents nepiekrīt savu datu publiskošanai, viņa kandidatūra šajā nominācijā tiek atsaukta. Visa iesniegtā un apkopotā informācija, kurā minēti personas dati, tiek uzglabāta ne ilgāk par 1 mēnesi pēc "Jauniešu gada balva 2018" apbalvošanas ceremonijas.
INFORMĀCIJA PAR ANKETAS IESNIEDZĒJU
Šajā anketas sadaļā lūdzam sniegt informāciju par sevi. Visa šeit sniegtā informācija būs konfidenciāla un tiks izmantota vienīgi "Jauniešu gada balva 2018" anketu analīzes vajadzībām.
Vārds, Uzvārds
Your answer
Dzīvesvieta *
Tavs vecums *
Kontaktinformācija (tālr. nr., e-pasts) *
Kontaktinformācija tiks izmantota tikai gadījumā, ja būs nepieciešams precizēt informāciju par pretendentu vai nepieciešama palīdzība sazināties ar viņu.
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service