ODKRYCIE ROKU MPI POLAND 2017
Jeśli znasz osobę, która twoim zdaniem swoimi działaniami zawodowymi w branży spotkań zasługuje na miano „Odkrycie Roku MPI 2017” wypełnij poniższą ankietę. Poszukujemy ludzi młodych, ambitnych, ale przede wszystkim takich których zawodowa przygoda z naszą branżą dopiero się zaczyna!

Zgłoś swoją propozycję. Kandydat może być członkiem MPI, ale nie musi - warunkiem koniecznym jest to, aby Kandydat/Kandydatka działał/a zawodowo i mieszkał/a w Polsce.

Spośród nadesłanych propozycji Kapituła składająca się z zarządu MPI Poland oraz przedstawiciela Meeting Planner wybierze osobę, której zostanie nadany tytuł „Odkrycie Roku MPI 2017”. Uroczyste wręczenie statuetki nastąpi podczas Meetings Week 2018.

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2018 roku.

Dziękujemy!

PS. MOŻNA ZGŁOSIĆ KILKU KANDYDATÓW


Email address *
Imię i Nazwisko kandydata/kandydatki na "Odkrycie Roku 2017" *
Your answer
Firma/Organizacja, w której pracuje kandydat/kandydatka. *
Your answer
Dane kontaktowe do kandydata/kandydatki (telefon, email) *
Your answer
Jakimi osiągnięciami może już pochwalić się kandydat/kandydatka? *
Your answer
Uzasadnij kandydaturę. Dlaczego twoim zdaniem ta osoba powinna zostać wybrana jako "Odkrycie Roku MPI 2017"? *
Your answer
ZGŁASZAJĄCY
Imię i nazwisko *
Your answer
Firma *
Your answer
E-mail adres *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND, ul. Mickiewicza 63, 01-625 Warszawa, NIP: 522-294-60-22, REGON: 142266943, do celów związanych z organizacją konferencji. Przyjmuję do wiadomości, że podane przeze mnie dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/-a uprawnień przysługujących mi na podstawie ww. Ustawy, w szczególności dotyczących prawa wglądu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich poprawiania, żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz całkowitego usunięcia ich ze zbioru, jak również potwierdzam, że podanie przeze mnie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. *
Required
DZIĘKUJEMY!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms