Правила і форма акредитації на Kyiv Comic Con для журналістів
Ми можемо запропонувати обмежену кількість інтерв'ю з гостями для медіа партнерів фестивалю. Медіа партнерство означає більш глибоке інформаційне співробітництво між нами. Якщо у вас великий ресурс і ви хочете стати медіа партнером фестивалю — просимо писати на comicconkyiv@gmail.com

 1. Щоб отримати акредитацію на фестиваль Kyiv Comic Con в якості журналіста, будь ласка, прочитайте ці правила і заповніть анкету. Під журналістом розуміється будь-який представник медіа. Учасник, що заповнює анкету, несе відповідальність за правдивість зазначених даних.

2. Ми надаємо акредитацію всім видам медіа: телеканалам, друкованим виданням, радіо, блогерам, власникам відео каналів, власникам сторінок в соціальних мережах. Єдина загальна умова: наявність постійної аудиторії або передплатників в кількості понад 20 тисяч осіб (на всіх ресурсах сукупно). Якщо ви хочете уточнити, чи підходить ваш медіа ресурс, будь ласка, зверніться з листом на нашу пошту або з повідомленням в соціальних мережах.

3. Акредитація триває до 13 травня.

4. Kyiv Comic Con надає безплатний пропуск на фестиваль для журналістів, які пройшли акредитацію. Кожне видання стандартно отримує дві перепустки. Більша кількість перепусток, наприклад, наявність знімальної групи, обговорюється індивідуально.

5. Обов'язковою умовою акредитації медіа на фестиваль є наявність анонсу на медіа ресурсах видання про фестиваль Kyiv Comic Con 2020 до 11 травня включно.

6. Після заповнення анкети з вами зв'яжеться наша прес-служба.

7. Адміністрація залишає за собою право відхилити заявку учасника без пояснення причин.

8. Адміністрація залишає за собою право вносити правки в поточні правила без додаткових оголошень.

9. Журналіст зобов'язується дотримуватися загальних правил фестивалю, ознайомитися з якими можна за посиланням: http://comiccon.kiev.ua/pravila/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва видання *
ПІБ відповідальної особи *
Ваш email *
Ваш контактний телефон *
Посилання на ваші ресурси *
Посилання на анонс заходу *
Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Чи є у вас необхідність у знімальній групі?
Clear selection
Ви ознайомлені з правилами фестивалю і правилами для журналістів та приймаєте їх? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy