E-shop Víkend 2020 - Mastermind na Šumavě >> 20. - 23. srpna 2020 nebo 30.července - 2.srpna 2020
Celá akce je nekomerční a komunitní - tzn. bude fajn, když každý přiloží ruku k dílu, něco přiveze, něco udělá pro ostatní a všichni se tak budeme mít super. Co si neuděláme, tak nemáme, prostě to tak berte a pokud se vám to nelíbí, nečtěte dále a neregistrujte se.

Hlavním cílem akce je, abychom se sešli jako lidé z oboru, co denně řeší stejné problémy. Popovídali, vyměnili zkušenosti, probrali naše problémy s kolegy, kteří nám poradí, jak dané věci řeší... Vše v klidu, na pohodu... Na akci pustíme hlavně e-shopaře. Odmítám na ni pustit obchoďáky z různých služeb, kteří tam budou nabízet nějaký produkt a pokud bude dostatečný zájem z řad e-shopařů, tak i konzultanty necháme stranou. To uvidíme.

Termín je čtvrtek 20. srpna odpoledne až neděle 23 srpna - odjezd kdykoliv přes den (počítáno kolem poledne) - kdo nebude moci nebo chtít dorazit ve čtvrtek, může dojet v pátek. Je to na každém, kdy se objeví a zmizí. V případě velmi velkého zájmu doplníme ještě možní další termín akce.

UPDATE: Na 20.8.-23.8. 2020 zatím není takový zájem a dost lidí psalo o termínu. Zkoušíme náhradní termín 30.7. - 2.8. 2020 - viz. vyplnění níže.
Email address *
Tvé jméno? *
Telefon na tebe? *
Co je tvá pracovní náplň ve vztahu k e-shopům? *
Jaký e-shop provozuješ/jsi zaměstnán(a) nebo pokud si vyplnil(a) "něco jiného" v předchozí otázce, tak co to konkrétně je? *
Kdy chceš na akci dorazit? *
Který termín by se ti hodí a dorazíš?
Clear selection
Vysvětlení k místu a ubytování
Pro setkání jsme zvolili chalupu v obci Zdíkovec na Šumavě, nedaleko Zadova. Je to původně škola z roku 1843, která byla od 90tých let 20. stol provozována jako penzion. Dnes by se svojí úrovní dala přirovnat spíše k "ubytovně", ale není špinavá jako "ubytovny pro nepřizpůsobivé". Je to jen chalupa, kde standard není jako ve 4 hvězdičkovém hotelu. Na druhou stranu - má svůj ráz a kouzlo, máme ji celou pro sebe a s nikým se o ni nedělíme. K dispozici je terasa, větší společenská místnost a 10 pokojů pro více jak 30 osob. Také zahrada pro posezení nebo pro stavbu stanů či parkování. WiFi internet k dispozici (to spíše bohužel). Foto chalupy najdeš na https://www.zdikovec.cz/chalupa/galerie/.

K chalupě se dá dojet autem - normálně k ní vede asfaltová cesta. V obci staví autobus, nicméně kdyby někdo nejel autem, nechť mi to napíše + odkud je a určitě se může s někým svézt, popřípadě dorazí vlakem či busem někam poblíže a tam ho někdo z nás vyzvedne. Jen je potřeba to prosím říci předem.

Z místa lze na výlety jít pěšky, jet na kole nebo někam poblíž na Šumavě popojet autem.


Chalupa je "pronajmi si barák a dělej si co chceš". Tzn. že nebude k dispozici restaurace a protože jsme na Šumavě, tak "měšťáci" jistě odpustí, že Dáme Jídlo a podobné služby tady prostě neexistují. Tedy pizzu a burger umí přivézt ze 4 km vzdáleného hotelu na objednávku, ale nikdo zatím neví, jak jejich rozvoz bude fungovat v hlavní sezóně. Na druhou stranu je tu klid a skvělý relax.

K občerstvení - já jsem ochoten udělat každý den snídaně (může se ke mě někdo přidat a pomoci) ve formě - vajíčka, párky, pečivo, něco na namazání /máslo, sýr/, nějaký obložený talíř /salám, sýr/, sladké pečivo popřípadě jogurt. Večeře - nabízím, že vezmu na místo gril a pokud vydržíme 3 večery s grilováním, může být.
Zbylé občerstvení - buďto někdo z účastníků přiloží ruku k dílu (už třeba Řáďa Karas avizoval, že uvaří guláš) a udělá jídlo pro všechny, nebo je k dispozici kuchyně pro celou chalupu, kde si každý může uvařit individuálně, co uzná za vhodně a nebo je třetí možnost - nedaleko je několik restaurací kam dojedeme či dojdeme, popřípadě pokud budeme vyrážet na výlety, tak někde na výletu.

Co se týče jídla a pití - na snídaně, popř. večeře nakoupíme centrálně, ale zbylé si každý zajistí/přiveze sám. Nedaleko je malá čerpací stanice (asi 500m pěšky) a nebo do 5-8 km jsou 3 velké obce, kde jsou samoobsluhy, pekárny a tak. Tam lze kdykoliv dojít/dojet a nakoupit. Co si ale na chalupu nedovezeme, tak nemáme. Počítejte s tím.


Akce se jde zúčastnit dvěma způsoby - buďto na chalupě i bydlet (ale počítejte, že nedostanete jednolůžkový pokoj pro sebe) nebo si najdete sami ubytování kdekoliv jinde (v okolí nebo poblíž i bydlíš) a na místo každý den dorazíš. Na chalupě můžeš také bydlet ve stanu na zahradě či bydlet ve vlastním karavanu či obytném autě.
Akce se zúčastním takto: *
Komunitnost akce
Rád bych všechny upozornil, že akce je skutečně komunitní = co si sami neuděláme a nepřipravíme, to není. Proto pokud čekáš servis hotelu, tak akce bohužel není pro tebe vhodná.

Proto bych si dovolil - bude-li větší zájem, než je kapacita, dostanou přednost ti, kteří jsou ochotni být aktivní. Je jedno, jestli něco zorganizuješ, nebo si připravíš přednášku. Tím nemusí být nutně "takhle to dělejte", ale klidně formáty:
1) Diskuze nad určitým problémem, který navodíš a pak se nad ním bude diskutovat (budeš diskuzi moderovat)
2) Představení tvého e-shopu a tvé cesty - povídání o tom, co si s e-shopem zažil(a) a co máš za sebou za překážky - může inspirovat ostatní
3) Libovolné téma
4) Zorganizovat výlet po okolí
5) Naučit ostatní něco, co třeba s e-shopy nemá nic společného, nebo třeba přednáška o něčem zajímavém mimo obor (třeba o svém koníčku apod.)
6) Jiná činnost, která nás napadne

V chalupě je společenská místnost, která jde využít pro přednášky, stejně tak terasa. V případě dobrého počasí tedy můžeme mít 2 místa, kde se bude něco dít v podobě programu. Při hezkém počasí se může klidně oddělit další skupina na zahradu na trávu apod. Možností je dostatek. Na místo dodám 2 nebo 3 LCD TV pro případ, že by někdo chtěl mít projekci pro svoji přednášku a mít prezentaci nebo něco z notebooku ukazovat ostatním. Stejně tak můžeme večer kouknout na nějaký film, dokument apod.

Moje představa je, že na jedno centrální místo umístíme tabuli, kde se bude zapisovat program, který kdo vymyslel, popřípadě se k němu připíší ostatní, aby bylo vidět, jaký je zájem. Každý si půjde, kam bude chtít. Když nebude chtít trávit čas společně, oddělí se.


Jsi ochoten(a) komunitě na akci něčím přispět nebo něco zorganizovat? Napiš co komunitě nabízíš (od přednášky, tématu, pomoci atd.)
Fakturační adresa (zadej ji pouze pokud chceš dostat fakturu jako daňový doklad).
Závěrem
Odeslání tohoto formuláře je vyjádření vůle se akce zúčastnit. Pokud bude zájem kolem 30 lidí, nebude probíhat žádný výběr. Pokud bude vysoký zájem, doladíme akci na 2 různé termíny nebo vybereme ty nejaktivnější. Budu informovat o výsledku do 2-5 pracovních dnů od odeslání formuláře. Členové E-shop klubu a účastníci mají přednost, nicméně to neznamená, že na tebe nezbude místo.

Pokud něco potřebujete, pište na jsem@eshopkonzultant.cz nebo volejte 606 353 218.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy