Preiļu uzņēmēju tīklošanas pasākums 
24.maijā, piektdien no plkst.13:00 - 16:00 Preiļu novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus uz savstarpējo iepazīšanās un pieredzes apmaiņas pasākumu-tīklošanos, kur būs iespēja nodibināt jaunus kontaktus un veidot jaunas sadarbības.

Šoreiz uzņēmējus uzņems Arendoles muižas saimniece Faimja Turlaja. 

Satikšanās laikā būs iespēja iedvesmoties, satikt savējos un līdzīgi domājošos, un radīt jaunas idejas. Pasākuma mērķauditorija – vietējie Preiļu novada uzņēmēji, t.sk., tūrisma pārstāvji, mājražotāji, amatnieki, sociālie uzņēmēji, saimnieciskās darbības veicēji u.c.

Pasākuma plāns:

13:00 - 13:20 Ierašanās, kafijas pauze.

13:20 - 13:45 Iepazīšanās ar katru no pasākuma dalībniekiem, katram 10-15 minūtes

13:45 - 16:00 Pieredzes stāsti, aktualitātes u.c.

Uz pasākuma laiku lūgums sagatavo īsu uzņēmuma vizītkarti, iekļaujot informāciju par produktu/pakalpojumu, uzņēmuma sasniegumiem, šī brīža izaicinājumiem, nākotnes plāniem, piemēram, ja Jums ir ideja, kuru vēlaties īstenot, iesaistot citus uzņēmumus vai vēlaties uzsākt sadarbību uzņēmējdarbības attīstībai.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Sabiedrības nosaukums vai fiziskai personai vārds un uzvārds *
Nodokļu maksātāja reģistrācijas kods/ fiziskai personai personas kods
*
E-pasts
*
Telefona numurs
*
Apliecinu, ka esmu informēts/-a par manu personas datu apstrādi, ko Preiļu novada pašvaldība veiks, lai izpildītu pieteikumā prasīto, saskaņā ar man sniegto un Preiļu novada pašvaldības privātuma paziņojumā iekļauto informāciju. https://preili.lv/pasvaldiba/privatuma-politika/
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy