Přihláška na hru Akkon 1291
Hrát se bude:
12.- 13. 11. 2021 Akkon na hradě Lipnice nad sázavou

Stručný popis hry a postav najdete na webu www.akkon1291.cz.

Jelikož se na hře bude podávat v mírné míře alkohol, je hra přístupná pouze pro hráče nad 18 let. Děkujeme za pochopení.

Odesálním formuláře nám dáváte souhlas se správou vašich osobních údajů uvedených ve formuláři. Považujeme je za důvěrné a zacházíme s nimi v souladu s platnými zákony a Zásadami ochrany osobních údajlů, které jsou uvedé na http://cestycasem.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

V následujícím políčku E-mailová adresa Uveďte, prosím, adresu, kterou OPRAVDU používáte, ať můžeme komunikovat.

Kdo chcete jet jako Krátká postava nebo CP, napište to, prosím, do předposledního pole (Chceš nám napsat něco jiného...). Bude prostor pro pár vedlejších postav v roli pacholků, žoldnéřů, komorných apod. A samozřejmě uvítáme hravá a spolehlivá CP. V této hře budou mít různé legrace, řadu z nich čistě bojových.

V tuto chvíli je hra obsazená, ale situace dává tušit, že budou místa pro náhradníky. Tedy se nebojte přihlásit.
Email *
Příjmení *
Jméno *
Kdo jste přihlášený na podzimní Krváky, napište Krváky, propojíme si přihlášky. (vše ostatní už pak můžete přeskočit)
Pro zjednodušení komunikace používáme hodně FaceBook. Vyhovuje-li ti tento druh spojení, napiš nám sem své Facebookové jméno.
Telefon
Datum narození
Máš nějaké specifické jídelní potřeby?
Jsme schopni zařídit jídlo pro vegetariány, bezlepkovou dietu a pro alergiky. Neumíme speciální diety a veganství.
Jaké jsou tvé zkušenosti s larpem ?
Není povinná otázka. Hlavně prvohráči nám dejte vědět, ať víme, komu se na začátku věnovat víc a říkat některé informace, které ostřílení hráči notoricky znají. Ostřílení hráči klidně vynechte.
Vysněný archetyp postavy
Napadá-li tě herní, knižní nebo filmový archetyp, který by tě bavil, napiš ho (nebo víc možností). Neslíbíme ti, že to bude přesně ono, ale pomůže nám to při hledání předvýběrů, které ti nabídneme, a zkusíme se k němu přiblížit. Nevíš-li si rady, nevyplňuj.
Vysněná postava
To není povinná otázka. Ale někdy mají hráči už představu o tom, jaké postavy ve hře jsou a chtějí si zahrát nějakou konkrétní. Pokud si chceš zahrát někoho konkrétního, napiš nám koho a co tě na té postavě nejvíc láká (dá nám to prostor, kdyby se vás o postavu pralo víc, navrhnout vám alternativy, které vaše touhy splní stejně dobře).
Jaký druh postavy tě láká?
Napiš nám jen to, CO JE PRO TEBE DŮLEŽITÉ, co je ti jedno, to nepiš. Budeme hledat postavu podle priorit, které nám napíšeš, klidně je můžeš seřadit od toho, co je pro tebe nejdůležitější, případně, co ve své postavě opravdu nechceš - a co není důležité, nepiš, že je ti jedno, poznáme to z toho, že to nezmíníš.

Malý návod, co se tu mohlo objevit:

1) Některé role jsou spíš o tom "sbírat body a plnit úkoly" - dobré pro tzv. gamisty. A pak jsou role pro lidi, kteří rádi "slouží hráčům", jsou ochotni jako postava prohrávat, hlavně když to vylepší ostatním hráčům jejich prožitek.

2) Hodně skritptovaná postava, nebo větší prostor pro sandbox? Ve hře jsou některé postavy skriptované víc a některé méně. Víc skriptované postavy toho budou mít hodně, ale rub je, že občas budou v situaci, kdy nebudou mít tolik na výběr nebo si nebudou moci tak úplně dělat, co chtějí. Jejich postava bude mít zkrátka naloženou větší odpovědnost. Méně skriptované postavy mají větší prostor pro to, udělat si hru samy, ale někomu ta větší volnost může nevyhovovat a může se nudit.

3) Záleží ti na postavení tvé postavy? Jak moc chceš být třeba autoritou?

4) Chceš hrát složité vztahy?

5) Co romantika?

6) V Akkonu se bude bojovat. Ale nebude se to týkat všech postav.

7) Co morálka tvé postavy? Bude tu spektrum od opravdu čistých duší po exemplární parchanty.

8) Některé postavy budou mít hodně intrik, povedou diplomacii.

9) Některé postavy budou hodně nábožensky vyhraněné až fanatické.

10) V Akkonu se bude umírat. Někteří hráči se po smrti své postavy vrátí v kůži postavy jiné.
Jaký druh postavy tě tedy láká?
Chceš se nábežensky vyhranit?
Jstli je ti to jedno, nevyplňuj
Clear selection
Co ve hře nebo minulosti postavy nechceš
Některé postavy ve hře za sebou mají velmi nepříjemné události a nebo velmi nepříjemné události způsobovaly. Tady nám prosím zaškrtni, co určitě ve hře nechceš zažít nebo nechceš, aby se to objevilo v minulosti tvé postavy. Je to důležité pro tvé hráčské bezpečí.
Zaškrtni, které typy postav by tě lákaly, kdybys neměl/a jiný výběr než ten uvedený. (Lze kombinovat.)
Kostým
Máš-li kostým, který odpovídá době a postavení role, kterou budeš hrát, dostaneš slevu. Máš možnost přijet ve vlastním oblečení? A pakliže ano, jaký kostým máš? Nejsi-li si jistý, je-li historicky správný, napiš mail a pošli fotky, domluvíme se. Když nemáš, vynech.
Výška v cm
Pakliže máš své vlastní vhodné oblečení, nemusíš otázky na míry tolik řešit
Konfekční velikost
Pakliže máš své vlastní vhodné oblečení, nemusíš otázky na míry tolik řešit. Použij prosím tabulku pod touto otázkou
Tabulka velikostí
Vybavení
Máš nějaké vybavení, kterým si můžeš zpestřit hraní? Dobový nábytek, více oblečení, dobové stolní hry, nádobí? Když ne, klidně vynech.
Pomoc před hrou a po hře
Jsi ochotný a máš možnost nám se hrou pomoci? Potřebujeme hlavně pomoci s nakládáním a vykládáním rekvizit v Praze a pak na hradě ve čtvrtek dopoledne a v neděli dopoledne. Hodí se každá ruka a každé auto. Jestli bys nám takhle mohl/a pomoci, velmi to oceníme. Pokud nemůžeš, vynech.
Chceš nám napsat něco specifického, na co nás nenapadlo se tě zeptat?
Pro pedagogy umíme najít cesty, jak hru spojit s kurzem DVPP (mojeskola.net/dvpp) a zaplatit je komplet přes tzv. šablony. Když nám o sobě dáte vědět, popíšeme si pak vše potřebné individuálně mailem.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy