Субота, 24.11.18. Загальноміський форум "Вінниця 2030. Назад у майбутнє".
Запрошуємо взяти участь у третьому загальноміському форумі "Вінниця 2030. Назад у майбутнє", що відбудеться 24 листопада з 10.00 по 19.00 у приміщенні Торговельно-економічного інституту, вул. Соборна, 87, 2 поверх.
Проект Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниці 2030, що розроблявся протягом більше ніж двох років у співпраці громадян, активістів, науковців та органів влади міста, завершено!
З повною та короткою версіями Концепції можна ознайомитись та залишити свої зауваження тут http://www.vmr.gov.ua/Lists/IntegratedUrbanDevelopment/Default.aspx.
Тепер уявімо, що заплановане буде реалізовано! Якою Вінниця виглядатиме через більше ніж 10 років? Якими будемо ми? В якому місці ми проводитимемо загальноміський форум? Скільки вінничан та вінничанок прийде на Форум у 2030 році? Які у них будуть компетенції та потреби? Чим вони займатимуться професійно? Яким буде їх дозвілля?
Ці та інші запитання Ви можете обговорити на Форумі. Для участі Ви також можете зареєструватися, надіславши свої контакти на електронну скриньку kirm2030@vmr.gov.ua або за телефоном +38 0432 595176
Поспішайте, загальна кількість місць обмежена!
Email address *
Ваше прізвище *
Your answer
Ваше ім'я *
Your answer
Організація, яку представляєте
Your answer
Ваш телефон
Your answer
Чому Ви хочете взяти участь у Форумі?
Your answer
Чи ознайомлювались Ви попередньо з Проектом Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030 на веб-сайті Вінницької міської ради, розділ "Інтегрований розвиток міста"?
Щиро дякуємо за Вашу відповідь!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service