INOVAČNÍ HUB PŘEROV PRO ŽIVNOSTNÍKY A MALÉ A STŘEDNÍ FIRMY
Vážená paní, vážený pane,

vlastníte malou nebo středně velkou firmu (do 250 zaměstnanců) a chcete inovovat Vaše podnikání? Jste živnostník s chutí rozjet něco nového? Chcete nové produkty? Hledáte nové nápady a prostředí, kde by Vaše nápady rostly? Hledáte pro inovace Vašeho byznysu materiální a expertní zázemí? Podělte se prosím o Váš názor!

Pro Přerovsko se připravuje projekt "Inovačního Hubu" na podporu začínajících podnikatelů a malých a středně velkých firem nejen v inovativních a kreativních oborech. Cílem projektu je podpořit inovační ekosystém, dát do provozu místo, kde se budou střetávat nápady, podnikavost, chytré hlavy a šikovné ruce.

Hub pomůže rozvíjet podnikání, inovovat jej, spolupracovat s byznysem, výzkumem i vědou. V hubu bude prostor pro vývoj. A hlavně tam nikdo nebude sám. Kromě zařízení, kanceláří, coworku nebo třeba sdíleného software najdete v hubu taky podporu a zázemí. To vše můžete nyní pomoci tvořit.

Věnujte prosím dotazníku pár minut, bude to i Váš hlas, který dá projektu smysl a tvar.

Děkujeme.

Inovační centrum Olomouckého kraje

PS: Se všemi údaji bude zacházeno v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů (www.inovaceok.cz)

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jak byste se charakterizovali? *
V jaké oblasti nebo oboru podniká Vaše firma? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Uvítali byste podporu Vašeho podnikání skrze inovační centrum, které bude sídlit přímo ve Vašem regionu? *
Jaké aktivity a služby byste v tomto centru uvítali? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Zpravidla nepodnikáme sami. Jaké obory v regionu Vašeho podnikání chybí pro úspěšné fungování Vašeho businessu? Co by se mělo v regionu rozjet? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
O jaký typ spolupráce byste ve Vašem regionu měli zájem? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Co z inovačního hubu byste využili pro Vaši firmu? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Uvítali byste možnost startovací kanceláře, sídla firmy, za výhodnou cenu ve sdílených prostorách, kde zároveň bude možnost využívat materiální a konzultační pomoc v začátcích?
Clear selection
Pokud jste na předchozí otázku odpověděli "ano", jaké další služby byste ve sdílené kanceláři využívali? (můžete zvolit i více odpovědí)
Jakou měsíční částku považujete za nejvyšší možnou, kterou byste byli ochotni zaplatit měsíčně za sdílenou kancelář (coworking), která by zahrnovala vybrané služby v předchozí otázce?
Clear selection
O jaké vybavení v zázemí typu FabLab (hightech dílna, výrobní laboratoř) byste měli zájem?  (můžete zvolit i více odpovědí)
O jaké softwarové vybavení, programy, byste v takovém Fab labu (dílně, laboratoři) měli zájem?  (můžete zvolit i více odpovědí)
Jakou měsíční částku považujete za nejvyšší možnou, kterou byste byli ochotni zaplatit za možnost denně využívat dílnu, která by zahrnovala vybavení uvedené v předchozích otázkách?
Clear selection
Pokud Vás napadá cokoli, co by Vám ve Vašem podnikání, v jeho inovaci, pomohlo a čím by mohl být Inovační Hub pro Vás přínosem, prosím napište nám to.
Pokud máte zájem s námi dále spolupracovat, zanechejte nám tu prosím Váš kontakt (jméno; email; název Vaší firmy; případně telefon).
Děkujeme.  
Dotazník je realizován v rámci projektu Smart Akcelerátor Olomouckého kraje II (reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016626), který je spolufinancován Evropskou unií.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy