КСВ Школа, 29.03 - 2.04, Київ
CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» відкриває реєстрацію на восьму КСВ школу, яка відбудеться 29.03 - 2.04.2021 р.

До участі запрошуються представники компаній, університетів, громадських організацій та студенти.
Учасники матимуть змогу отримати корисні знання із розробки та реалізації соціальних проєктів бізнесу, за допомогою унікального формату – робота над реальними кейсами компаній за підтримки менторів після отримання базових знань.

В рамках курсу учасники навчаться вирішувати складні кейси та пройдуть наступні теми:
– КСВ: дефініції, переваги, нормативні документи, застосування на практиці, стандарти;
– Розробка КСВ стратегії та кращі приклади стратегій;
– КСВ сфери: трудові відносини, корпоративне управління, права людини, захист довкілля, захист і підтримка громад, відносини зі споживачами та чесні операційні практики;
– КСВ комунікації та нефінансова звітність: як готувати.
Учасники КСВ школи отримують навички з:
– Стратегії соціальних проєктів;
– Оцінка своєї компанії за різними сферами КСВ;
– Підготовка нефінансових звітів.

Вартість участі: early birds (до 25.03.2021) - 5000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 6500 грн - для НУО, компаній. Після 25.03.2022 - 6000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 8000 грн - для НУО, компаній.


Про тренерку:
Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine, Центру «Розвиток КСВ», сертифікована консультантка з КСВ програми REAP (ЮНІДО, програма відповідальних досягнень для малого і середнього бізнесу), національна експертка міжнародного стандарту соціальної відповідальності ISO 26000, випускниця програми Executive MBA Університету Шеффілда, однієї з провідних бізнес-шкіл Великобританії, і програми з відповідального бізнесу (SIMP, Щвеція). Запрошена лекторка з КСВ в університетах Відня і Стамбула (2010-2015), консультантка з питань прав людини у підприємницькій діяльності (2016-2017, Казахстан). Серед компаній, з якими вона працювала: енергетичні, телекомунікаційні, аграрні компанії, банки та ін. Авторка понад 40 публікацій з КСВ, в т.ч. підручника «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та методи управління» (2011), «КСВ для електроенергетичних компаній» (2014, Казахстан), «КСВ для державних компаній», «КСВ для муніципалітетів», «Як виміряти соціальні інвестиції» та ін. Ініціаторка та лекторка першого в Україні онлайн-курсу з Корпоративної соціальної відповідальності.

__________
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org
ПІБ *
Номер мобільного *
E-mail *
На пошту Ви отримаєте рахунок для сплати за участь у КСВ Школі. Перевіряйте, будь ласка, також спам.
Місто *
Яку інституцію Ви представляєте? *
Місце роботи (повна назва) *
Посада *
Звідки Ви дізнались про КСВ Школу? *
Чому Ви бажаєте взяти участь у КСВ Школі? Як плануєте поширювати / використовувати отримані знання? *
Чи маєте Ви особливі потреби?
ДЯКУЄМО ЗА РЕЄСТРАЦІЮ!
Невдовзі Ви отримаєте лист на вказаний e-mail.

Якщо у Вас є запитання, пишіть sdg@csr-ukraine.org
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Csr-ukraine.org. Report Abuse