Samet na školách – přihlašovací formulář
Jste učitelé nebo žáci středních škol a 2. stupně základních škol? Zajímá vás, co se kolem vás děje a chcete ukázat, že vám záleží na svobodě a možnostech, které v dnešní době máte? Připomeňte si s námi na podzim výročí 17. listopadu – Mezinárodního dne studentstva a Dne boje za svobodu a demokracii.

Uspořádejte Sametový happening na své škole (13. nebo 16. listopadu) nebo vlastní Sametový festival (v rámci výuky nebo mimo ni).

Zúčastněte se také online inspirativního semináře pro studenty a učitele, kteří se na své škole chystají uspořádat Sametový festival. Online seminář proběhne v termínech 1. října (pro učitele, 45 minut),. 2. a 9. října (pro učitele i studenty, 90 minut). Během semináře vám předáme co nejvíce rad a triků k tomu, jak oslavu svobody uspořádat i ve vaší škole a výstupem bude váš vlastní plán, jak si na své škole na podzim výročí 17. listopadu připomenete.

Více informací na www.sametnaskolach.cz
Email address *
Jméno a příjmení *
Telefonní číslo (pro urychlení komunikace)
Přihlašuji svou školu jako učitel, nebo žák? *
Přihlašuji... *
Napište název své školy *
Ve kterém městě je vaše škola? *
V jakém kraji je vaše škola? *
Jak se chcete zapojit: *
Required
Máte už zájem o nějaký konkrétní program z naší nabídky? Uveďte případně jaký.
Máte zájem zúčastnit se online semináře (45 minut dopoledne v termínu 1., 2., a 9. října) během kterého Vám pomůžeme s organizací vašeho Sametového festivalu? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Díky, že můžem, z. s.. Report Abuse