Yerel İşletme Kayıt Talep Formu
Formu eksiksiz doldurup kaydederek; tamamı doğrulanmış sonuçlar sunan ilk arama motoru ve pazaryeri teyit.li'ye işletmenizin eklenmesi için ilk adımı atmış olursunuz.

Tüm bilgilerin doğruluğu tek tek kontrol edilip teyit edilecektir.

Türkiye'deki tüm ilçelerde, ilçe nüfusuna oranla belirlenen sektörlerde ve belirlenen sayılarda işletme eklenecektir. Türkiye'deki merkez ilçeler dahil 1.389 ilçenin tamamında 1 Eylül 2022 tarihine kadar yaklaşık 100.000 işletme eklenecektir. Bu talep formunu doldurmak, tüm bilgi ve belgeler geçerli olsa dahi işletmenizin teyit.li'ye kayıt edileceğini garanti etmez.

Başvurunuz bize ulaşınca, ödeme tutarı hesaplanıp size bildirilir. Eğer kabul ediyorsanız size ödeme linki gönderilir.

İyzico aracılığıyla ve 3D Secure ile güvenli ödeme yapabilir ya da Minimalist Web Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi'nin resmi banka hesabına gönderebilirsiniz.

Ödemeniz alınınca başvurunuz değerlendirmeye alınır. Eğer başvurunuz teyit.li ye eklemek için uygun değilse ödemeniz 14 iş günü içinde iade edilir. Ödeme onayınız tarafımıza ulaştıktan sonra, başvurunuzun teyit süreci ve başvuru yoğunluğuna göre 14 işgünü içinde sayfanız yayınlanır ve başvuruda belirtilen WhatsApp numarasına bilgi mesajı gönderilir.
Email *
İşletmenin Faaliyete Başlama Tarihi *
Talep tarihi itibariyle işletmenizin en az 24 ay önce resmi olarak faaliyete başlamış olması gerekir. Vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, çiftçilik belgesi ya da vergi muafiyet belgelerinden herhangi birini başvurunuz onaylanırsa isteyeceğiz. Eğer resmi faaliyete başlama tarihi son 24 ay içindeyse, işin niteliğine uygun diploma, sertifika ya da ustalık belgesi isteyeceğiz.
MM
/
DD
/
YYYY
İşletmenin Yasal Ünvanı *
Vergi muafiyet belgesi varsa ya da işletme şahıs işletmesiyse yasal ünvan Ad ve Soyad olmalı.
İşletmenin Tabela Ünvanı *
-
Vergi Dairesi *
İşletmenin fiziksel olarak faaliyette bulunduğu yerin vergi dairesine kayıtlı olması gerekir.
Vergi Numarası *
Başvuru Yapanın Adı Soyadı *
Sadece imza yetkilisi olanlar başvuru yapabilir.
İşletmenin Açık Adresi *
İşletmenin Telefon Numarası *
İşletmenin WhatsApp Numarası
İşletmenin Harita Linki
Google, Yandex, Bing gibi bir harita uygulamasında işletmenin doğru konumu uygulamalardaki paylaş seçeneği ile kopyalanıp buraya yapıştırılmalıdır.
İşletmenin Websitesi Adresi *
"business.site" uzantılı ise website linkini ekleriz. Aksi durumda Google Page Speed test sonucu %90 ve üzeri olup Google Mobil Sayfa Hızı test sonucu en fazla 2,5 saniye olan websitelerini ekleriz.
İşletmenin Faaliyeti *
Aralarına virgül koyarak ürettiğiniz ya da sattığınız ürünleri ya da sağladığınız hizmetleri yazın. İlk 3'ü dikkate alınacaktır.
İşletme Hakkında Kısa Bilgi *
En fazla 500 karakter olacak şekilde işletmenizin faaliyetini özetleyiniz.
Bize iletmek istediğiniz notunuz var mı?
En fazla 500 karakter olacak şekilde notunuzu yazabilirsiniz.
Hangi seçenek için başvuru yapıyorsunuz *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy