Bilime Yolculuk e-Konferansları Başvuru Formu Kurumsal ve Bireysel Başvurular İçin
AŞAĞIDAKİ ALANA KONFERANS BAŞVURUSU YAPTIKTAN SONRA LÜTFEN KATILMAK İSTEDİĞİNİZ KONFERANS İÇİN bilimeyolculukeposta@gmail.com aderesine katılmak istediğiniz konferansı yazarak maile gönderiniz. Katılım onayınız bu adresten gönderilecektir.

Not: Bu başvuru formu herhangi bir resmi nitelik taşımamaktadır, sadece okulunuzla ilgili teknik bilgi almak ve başvuruları düzenlemek için kullanılmaktadır. Beklenilen teknik şartları sağlayamayan okullarla e-konferans gerçekleştiremiyoruz. İnternet bağlantınız kablolu olmalı .
BAŞVURU SÜRESİ GEÇEN KONFERANSLAR BAŞVURU EKRANINDAN KALDIRILMAKTADIR. DAHA ÖNCE YAPILMIŞ ÇALIŞMALARIMIZA KONFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

BAŞVURU YAPARKEN LÜTFEN BÜYÜK HARFLERLE YAZINIZ.

Kurumsal ve Bireysel Başvurular bu form ile yapılmaktadır.
Hangi alanda e-konferanslar düzenlenmesini istersiniz? *
Silikon Vadisi, Parçacık fiziği, Bilgisayar mühendisliği, Eğitim Bilimleri, Elektrik Elektronik, Nanoteknoloji, Biyoteknoloji, Genetik Mühendisliği, Veri Bilimciliği, Tıp, Astronomi, vb.
Your answer
Hangi e-konferansa katılmak istersiniz? Aşağıdan Başvurunuzu yaptıktan sonra program adının yazarak "bilimeyolculukeposta@gmail.com " katılım onayı için mutlaka e-posta gönderiniz. Onay bu işlemi yapan katılımcılara gönderilmektedir!
Katılacağınız Şehir *
Your answer
Okulunuz Adı *
Your answer
Branş *
Your answer
Ad Soyad *
Your answer
Varsa Çalışmalar
Your answer
Web Sayfası
Your answer
Cep Telefonu (WhatsApp) *
Your answer
E-Posta Adresi *
Your answer
Öğrenci Seviyesi *
Öğrenci Sayısı *
Your answer
Toplam Katılımcı Sayısı *
Your answer
İnternet bağlantınız altyapısı nasıl? *
E-Konferans yapılacak olan görüntünün alındığı bilgisayar, görüntü kalitesi ve yayında gecikmeler olmaması amacıyla kablolu internete sahip olmalıdır.
Teknolojik İmkanlar *
Required
Öneri ve Görüşleriniz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.