İLKYAR Okul Desteği Başvuru Formu
Değerli Öğretmenlerimiz,
İstek ve ihtiyaçlarınızı bu form ile ILKYAR'a iletebilirsiniz.

KVKK kapsamında bu form ile gönderdiğiniz tüm bilgiler İLKYAR veritabanında okulunuza sağlanacak desteği belirlemede kullanılacak olup yalnızca üst yönetim ve ilgili veri sorumlusu tarafından erişilebilecektir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. KVKK bilgilendirme metnine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz: www.ilkyar.org.tr
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Önemli Not
Değerli öğretmenimiz,

İLKYAR olarak özellikle yatılı bölge ortaokulları, taşıma merkezi ortaokullar ve köy okullarına Bilim Otobüsüyle gitmeye, çocukların bilime ilgi ve merak duygularını artırmak için deneyler yapıp kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başarılı öğrenim hayatı ve daha önemlisi iyi insan olmanın yolunun çok okumaktan geçtiği inancıyla okullarda kütüphane kurmaya öncelik veriyoruz. Ayrıca köy okullarına kitap, bayram ve yılbaşı gibi özel günlerde köy çocuklarına hediye kampanyaları yürütüyoruz.

Bu formla topladığımız her bir istek kayıt altına alınmaktadır. Ancak bu formu doldurmanız İLKYAR projelerinde mutlaka yer alacağınız anlamına gelmemektedir. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyor okulunuzun İLKYAR projeleri kapsamında seçilmesi durumunda sizinle e-posta ile iletişime geçileceğini belirtmek istiyoruz.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy