Přihláška: LETNÍ ŠKOLA DIPLOMACIE
První ročník LETNÍ ŠKOLY DIPLOMACIE pro středoškolské studenty pořádá Katedra politologie a evropských studií Univerzity Palackého ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

Unikátní vzdělávací program na téma "Česko a současné světové výzvy" proběhne za účasti předních odborníků, zkušených diplomatů a armádních příslušníků ve dnech 28. 8 - 1. 9. 2017 v historických prostorách olomoucké Filozofické fakulty. Přihlášky je možné podávat pouze elektronicky do 10. 7. 2017 do 12.00 (CET). O výběru Vás budeme informovat emailem nejpozději do 15. 7. 2017. Po absolvování týdenního programu obdrží všichni účastníci certifikát o absolutoriu.

Letní škola představuje jedinečnou možnost nahlédnout do světových událostí. Buďte s námi při tom!

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.kpes.upol.cz/skola-diplomacie a nezapomeňte nás sledovat také na facebooku (facebook.com/skoladiplomacie). Případné dotazy, prosím, směřujte na emailovou adresu skoladiplomacie@upol.cz.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
** Letní škola diplomacie je pro všechny vybrané uchazeče zdarma. Studenti si hradí pouze výdaje za stravu a případné ubytování, pokud o ně projeví zájem. Detaily vizte, prosím, níže.

KONTAKTNÍ ÚDAJE UCHAZEČE
Jméno
Your answer
Příjmení
Your answer
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Trvalé bydliště
Your answer
Emailová adresa
Your answer
Telefonní kontakt
Your answer
UBYTOVÁNÍ
V případě zájmu nabízí Letní škola diplomacie studentům ubytování v centru Olomouce ve dvoulůžkových pokojích za sníženou cenu 280,- Kč / noc. Celkově se jedná o čtyři noci, které si každý hradí samostatně. Využití ubytování je dobrovolné.
Máte zájem o ubytování?
ZÁJMY UCHAZEČE
Odpovědi na následující otázky pište, prosím, v maximálním rozsahu 200 slov.
S jakým významným politikem byste se nejraději setkali, pokud by to bylo možné, a proč?
Your answer
Kdo podle Vás v současnosti nejvíce ovlivňuje dění ve světě? Zdůvodněte.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms