Zgłoszenie na warsztat "Człowiek sukcesu"
Zgłoszenie uczestników na warsztat będący elementem konferencji "W 10 minut o tym, jak odnieść sukces" promującej raport badawczy "Strategie sukcesu. Badanie wyborów edukacyjno-zawodowych absolwentów szkół z terenu aglomeracji poznańskiej" przygotowany przez Obserwatorium Gospodarki i Rynku Pracy Aglomeracji Poznańskiej Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży.

Godzinny warsztat "Człowiek sukcesu" skierowany jest do uczniów szkół średnich stojących u progu wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Celem warsztatu jest wyposażenie uczestników w umiejętności odkrywania własnych uzdolnień oraz diagnozowania mocnych i słabych stron. Podczas warsztatu uczestnicy przyjrzą się swojej historii edukacyjnej oraz zapoznają z przygodami szkolnymi i zawodowymi respondentów badania "Strategie sukcesu. Badanie wyborów edukacyjno-zawodowych absolwentów szkół z terenu aglomeracji poznańskiej". W oparciu o wnioski płynące z tych obserwacji spróbują też zaprojektować swoją przyszłość Człowieka Sukcesu.

Warsztat odbędzie się 4.04.2019 w godzinach 9.30 - 10.30 w salach dydaktycznych, w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego przy alei Niepodległości 10.

Rejestracja trwa od 25 lutego 2019 roku do wyczerpania puli miejsc, ale nie dłużej niż do 29 marca 2019 r. do godziny 12:00.

Po wypełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym, na podany w nim adres e-mail zostanie wysłana wiadomość będąca potwierdzeniem uczestnictwa w warsztacie. Potwierdzenie to zostanie wysłane w terminie dwóch dni roboczych od zgłoszenia.

Zgłoszenie uczniów na warsztat nie jest jednoznaczne z zapisem na konferencję.
Zapisz się na konferencję: https://goo.gl/forms/msob8yT5OgpgzQfy1

Udział w warsztacie wymaga pisemnych zgód opiekunów prawnych. Formularze zgód, które należy wypełnić będą przesłane osobom, które zapisały grupę uczniów wraz z mailem potwierdzającym uczestnictwo w warsztacie

Szczegółowy regulamin wydarzenia, dostępny pod adresem: https://drive.google.com/file/d/18AVc7bYjohdRz5DInre9_STKrKROytXa/view?usp=sharing

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service