Darovací formulár STROM DAROM
Slúži na objednávku stromu (stromov), elektronickým spôsobom. Darovací formulár obsahuje údaje o darcovi, ktoré sú potrebné k vyplneniu darovacej zmluvy (záväzného dokumentu).
Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Dátum narodenia
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa *
Your answer
Emailový kontakt *
Your answer
Mobilný telefón *
Your answer
Text na darovacom certifkáte *
Darcovi bude po zaslaní sumy na účet organizácie zaslaný darovací certifikát. Darovací certifikát je tlačený dokument, ktorý obsahuje číslo stromu, názom stromu, dátum a miesto výsadby a krátku informáciu o projekte. Ďalej obsahuje časť, ktoré môže byť darcom personifikovaná, tzm. darca si určí aký text má byť v darovacom certifikáte napísaný. Príklad: " Z lásky darujem pre svoju manželku Katku a svoje deti Simon a Hanku, Martin: " Darovací certifikát môže darca podarovať ďalšej osobe (ak sa rozhodne darovať niekomu strom, certifikát služi ako pamiatkový list). Alebo slúži iba ako pamiatkový dokument k výsadbe stromu.
Your answer
Text na darovacom štítku (tabuľke) *
Pri vysadenom strome sa bude neskôr nachádzať darovacia tabuľka (štítok), ktorá môže obsahovať skrátenú formu (alebo odlišnú) formu textu akú si darca zvolil v darovacom certifikáte. Text by mal mať kratší formát, nakoľko veľkosť tabuľky by mala mať rozmer cca (15 x 10 cm). Ak si to darca neželá, strom nemusí byť označený odkazom, bude však označený číslom.
Your answer
...mám záujem o menší strom 70 EURO
Stromy sú rozdelené podľa hodnoty a veľkosti. Menší strom (obvod kmeňa 10 - 15 cm), výška cca 2,5 - 3 metre. Darca si nemôže zvoliť druh stromu, nakoľko druhové zloženie bude prispôsobené miestu výsadby, dostupnosti stromu na trhu, hodnote stromu a klimatickým podmienkam. V darovanej sume za stromu je zahrnutý dovoz stromu, kolíky a ukotvenie stromu, kompost - rastové hnojenie, vyhotovenie darovacieho certifikátu, tabuľka pri strome, čiastková cena za vyhotovenie veľkej tabule, poštovné...
Your answer
...mám záujem o väčší strom 100 EURO
Stromy sú rozdelené podľa hodnoty a veľkosti. Menší strom (obvod kmeňa 15 - 20cm), výška cca 3 - 4metre. Darca si nemôže zvoliť druh stromu, nakoľko druhové zloženie bude prispôsobené miestu výsadby, dostupnosti stromu na trhu, hodnote stromu a klimatickým podmienkam. V darovanej sume za stromu je zahrnutý dovoz stromu, kolíky a ukotvenie stromu, kompost - rastové hnojenie, vyhotovenie darovacieho certifikátu, tabuľka pri strome, čiastková cena za vyhotovenie veľkej tabule, poštovné...
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms