YIN JOGAS BĀZES KURSS 2018. GADA 13., 20., 27. NOVEMBRĪ
YIN JOGAS BĀZES KURSA SATURS IR ZEM ŠĪ LINKA: http://tija-yoga.lv/297-/

BĀZES KURSS NOTIKS RĪGĀ, ZVĀRDES IELĀ 17: https://www.google.com/maps?q=Zv%C4%81rdes+iel%C4%81+17&entry=gmail&source=g

NODARBĪBU LAIKS: plkst.18:00-21:00

KURSU VADĪS: Tija Kazāka

KURSA MAKSA: 90 EUR + bezmaksas pieeja yin jogas pašprakses nodarbībai FB slēgtajā grupā visu decembri.

Nosūtot elektronisko anketu, PIEKRĪTU SEKOJOŠIEM NOTEIKUMIEM:

1. Veikt kursa apmaksu sekojošā secībā:
- 50 EUR piecu kalendāro dienu laikā pēc anketas nosūtīšanas un norēķinu rekvizītu saņemšanas un
- 40 EUR trīs kalendāro nedēļu laikā pēc anketas nosūtīšanas un norēķinu rekvizītu saņemšanas.
- Dalības maksu iespējams veikt arī vienā maksājumā: 90 EUR piecu kalendāro dienu laikā pēc anketas nosūtīšanas un norēķinu rekvizītu saņemšanas.

2. JA DALĪBNIEKS, kurš veicis daļēju vai pilnu kursa (nodarbību cikla) apmaksu, kursu vai atsevišķas nodarbības jebkādu iemeslu dēļ neapmeklē vai apmeklē daļēji, samaksātā priekšapmaksa vai visa kursa dalības maksa netiek atgriezta un to nav iespējams pārcelt uz citām nodarbībām/semināriem. Dalībnieks savu jau apmaksāto vietu pirms kursa sākuma patstāvīgi var pārdot citam dalībniekam, par to iepriekš informējot kursa organizatoru.

3. JA ORGANIZATORS kursu iepriekš neparedzētu iemeslu dēļ atceļ, visa sia yoga-musica kontā iemaksātā nauda tiek atgriezta DALĪBNIEKAM.

4. Iepriekš neparedzētos atsevišķu semināru datumu maiņas gadījumos, kurus paziņo ORGANIZATORS, iemaksātā nauda automātiski ir izmantojama papildus piedāvātajā datumā, vai tiek atgriezta DALĪBNIEKAM.

5. Ja kursa dalības maksa sia yoga-musica kontā ienāk brīdī, kad kursā vairs nav brīvu vietu, visa iemaksātā nauda tiek atgriezta DALĪBNIEKAM.

6. Kursa maksā NAV IEKĻAUTAS paplašinātas individuālās konsultācijas.

7. Kursu iespējams rezervēt tikai visu kopā (nav pieejamas atsevišķas nodarbības).

8. Ārkārtas gadījumos (smagas saslimšanas u.tml.) pasākumu DALĪBNIEKAM pastāv iespēja personīgā sarakstē ar sia yoga-musica pasākumu vadītājiem vienoties par jau veikto dalības iemaksu izlietošanu, apmeklējot nākošo tādu pašu sia yoga-musica organizēto pasākumu.

9. Kursa dalībnieki uzņemas pilnīgu atbildību katrs par savu veselības stāvokli kursa laikā un paraksta dokumentu, kas apstiprina atbildības uzņemšanos. Dokuments atrodas vēstules pielikumā - lūdzam to izlasīt jau iepriekš!

10. Nodarbību un semināru laikā ir aizliegts fotografēt, veikt video vai audio ierakstus un izvietot tos sociālajos mēdijos vai internetā.

11. Iesniedzot savus datus, piekrītu to izmantošanai un informācijas saņemšanai no sekojošiem e-pastiem: tija.yoga@gmail.com, tija.kazaka@gmail.com, yogamusicasia@gmail.com

Kursus rīko SIA yoga-musica, sadarbībā ar Valdorfskolu un firmu SmartCo

Nepieciešamības gadījumā - lai uzdotu Jūs individuāli interesējošus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar kursa vadītāju Tiju Kazāku e-pastā: tija.yoga@gmail.com


PIEKRĪTU VISIEM DALĪBAS NOTEIKUMIEM UN VĒLOS SAŅEMT NORĒĶINU REKVIZĪTUS, LAI REZERVĒT SEV VIETU YIN JOGAS BĀZES KURSĀ 2018. GADA 13., 20., 27. NOVEMBRĪ *
VĀRDS
Your answer
UZVĀRDS
Your answer
E-PASTS
Your answer
TELEFONA NUMURS (tiek izmantots tikai ārkārtas gadījumos, lai paziņotu par neplānotām izmaiņām pēdējā brīdī)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms