Konkurss: "Kas notiek Latvijā un pasaulē" noslēdzošā 5. kārta.
14.- 21. maijs
Vārds, Uzvārds
Your answer
1. Rakstnieks Aleksandra Čaka aizsāka Rakstnieku parka veidošanu 1930. gadā iestādot pirmos kokus tagadējā Amatas novada ...(skat. "Druva" 11.05.2018.)
2. Starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija 2018" Latvijas pārstāve pusfinālā ieguva 12. vietu . Latviju pārstāvēja...
3. Šogad pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlases treneris ir ...
4. Aprīlī reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā samazinājies par 0,3 procentpunktiem salīdzinājumā ar martu, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija. Šobrīd bez darba ir ..............% Latvijas iedzīvotāju.
5. No 2018. gada 1. janvāra valsts E-veselības sistēmas lietošana ārstniecības iestādēm un aptiekām ir obligāta – darbnespējas lapu un valsts kompensējamo medikamentu recepšu aprite ir tikai elektroniska. Tomēr sistēmā ir kļūda, ko ārvalstu speciālisti solījuši novērst
6. Pašlaik lidojums uz Marsu prasītu aptuveni 9 mēnešus, taču ar jauno raķešdzinēju nokļūt līdz Marsam varēs (skat."Ilustrēta zinātne" nr. 5)
7. Jaunā Daibes vides izglītības centra, kura būvniecībā un iekārtošanā ieguldīti 900 tūkstoši eiro, nosaukums ir (skat. "Druva" 11.05.2018.)
8. Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže rakstā "Interneta bumerangs var trāpīt ikvienam" norāda, ka sociālie tīkli WhatsApp, Instagram, Snapchat, Youtube u.c. paredzēti jauniešiem no (skat. "Druva" 11.05.2018.)
9. Jaunākā Eiropas savienības dalībvalsts, kas tika uzņemta valstu blokā 2013. gadā ir ......... (skat. "Druva" 9. 05.2018.)
10. Skolotāji priecātos, ja vasaras brīvlaikā Tu:
Paldies par piedalīšanos!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms