Brave Kids Together Autumn - Warsztaty
Termin: 14 października - 18 października 2021 (Proszę zwrócić uwagę czy Państwa dziecko może wziąć udział w całym wydarzeniu, tj. 5 dniach, ponieważ będziemy tworzyć wspólny spektakl finałowy :)
Adres: Zamek Kazimierzowski, ul. Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1 oraz Dom Ukraiński: ul. Tadeusza Kościuszki 5.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Brave Kids Together Autumn
Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Wasze dzieci/młodzież w wieku od 8 do 15 lat do udziału w Brave Kids Together Autumn, który odbędzie się w dniach od 14 października do 18 października. Łączna ilość godzin warsztatowych wyniesie 15 godzin. Warsztaty odbywać się będą na Zamku Kazimierzowskim oraz w Domu Ukraińskim.

Zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów artystycznych z grupy Debere Berhan z Etiopii.
Z uwagi na długość warsztatów (maks. 4 godz. dziennie) nie przewidujemy wyżywienia.

Wymagania: wygodny strój sportowy, butelka woda i dobre nastawienie :)

Rodziny, których dzieci chciałyby wziąć udział w warsztatach, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Ze względu na chęć utworzenia grupy integracyjnej przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym Nr 2 dla dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących w Przemyślu liczba miejsc jest bardzo mocno ograniczona. Z tego powodu, zgłoszenie rodzeństwa będzie brane pod uwagę tylko w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń.

Ideą Brave Kids Together – projektu edukacyjno-artystycznego od dekady rozwijającego się nie tylko we Wrocławiu, a od 2015 roku w Przemyślu i wielu innych miastach Polski i poza granicami naszego kraju - jest SPOTKANIE. I to spotkanie szczególne bo jego najważniejszym aspektem jest RÓŻNORODNOŚĆ we wszelkich możliwych aspektach, zarówno indywidualnych, jak i kulturowych, językowych i społecznych. Zajęcia warsztatowe opierać się będą na odkrywaniu potencjału i talentów poszczególnych uczestników, którzy następnie dzielić się będą swoimi umiejętnościami z innymi. Warsztaty zawierać będą ćwiczenia wspierające ekspresję i swobodę twórczego działania poszczególnych uczestników poprzez elementy artystyczne: ruchowe, muzyczne, cyrkowe. Ideą warsztatów jest wzmacnianie poczucia pewności siebie dzieci i młodzieży, rozwinięcie umiejętności współpracy i twórczego działania w grupie, komunikacji i empatii.

Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Przemyśl oraz z programu POWER w ramach projektu "Linguistic Competences for NGO Staff".

Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.
*Pole wymagane
Email opiekuna prawnego *
Imię i nazwisko opiekuna prawnego *
Imię, nazwisko i wiek dziecka *
Czy uczestniczyliście w jakiejś edycji Brave Kids jako RODZINA GOSZCZĄCA? *
Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące dziecka/ci, proszę uwzględnić je tutaj. *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do organizacji pracy w ramach projektu Brave Kids Together Autumn 2021 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) oraz procesu rekrutacji. Dane mogą być udostępniane wyłącznie współpracownikom Brave Kids Together, którzy są zobowiązani do zachowania poufności. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. *
Column 1
TAK
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy