Дослідження мобільності у Львові
Шановні мешканці_ки Львова,
у межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» команда Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ у Львові, КУ Інститут міста та КП “Львівавтодор” повторно проводять опитування у теплий період року щодо практик мобільності у Львові.

Зверніть увагу на нижчезазначені пункти, які ПОЛЕГШАТЬ Вам заповнення анкети:

1. У анкеті вжито слово «Мобільність» як основний спосіб пересування. Наприклад, автомобілем, громадським транспортом (трамвай, тролейбус, автобус/маршрутка), велосипедом або пішки.
2. Ми розробили інфографіку, яка дозволить Вам зрозуміти як потрібно змоделювати Ваші щоденні переміщення.
3. Ми радимо Вам, після перегляду картинок, змоделювати свій вчорашній маршрут на листку (за прикладом, який ми подали як орієнтир).

Якщо у Вас виникнуть труднощі із заповненням анкети, не засмучуйтесь, не закривайте вкладку із опитуванням. Ми розуміємо, що ця анкета є досить нетиповою, а тому радо Вам допоможемо, якщо Ви зателефонуєте нам (Роман (+380) 63 804 42 64), зберігаючи Вашу конфіденційність)!

Ваша думка дуже важлива для нас, адже дозволяє покращувати системи транспорту та мобільності у Львові.

ВАЖЛИВО: Ця анкета є авторською, тож поширення її лінку, скрінів окремих запитань у Інтернеті, інших засобах комунікації - заборонене, адже порушує право інтелектуальної власності!

Поїхали .... ↓
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy