Групові візити з освітніми програмами
Запрошуємо долучитися до захопливого світу науки шкільні групи, дружні колективи та великі родини! Пропонуємо придбати квитки на інтерактивні освітні програми з різних галузей знань. Музей підготував цікавинки для дітей початкової та середньої школи, дорослих, родин і, навіть, іменинників!

Аліса в Задзеркаллі (1-4 клас)
Нам знадобиться всього лише 45 хвилин, щоб поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою ми зрозуміємо, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя»? Збагнемо як працює кінематограф і як створюється анімація? Проведемо експерименти та зможемо розкусити світ наших відчуттів.

Квест #наукавсюди (для підлітків та дорослих)
Чи може наука бути суперсучасною і захопливою? Тільки такою й може бути! Під час заняття учасники приймуть багато цікавих викликів та вирішать їх у командах. Так розвинуть свою витривалість, навички командної роботи і, звісно, вивчать наші експонати.  

Нові інтерактивні програми:

BigBrain (7–9 клас)
Якщо ви досі вірите, що ми використовуємо лише 10% мозку, настав час спростувати цей міф, як і десяток інших.
На занятті розглянемо наш «головний комп’ютер» за допомогою його моделі — дізнаємося будову відділів мозку, їх завдання та закріпимо все це цікавезними вправами. А ще розберемося, як створити такий складний орган самотужки. Для цього дослідимо на клітинному рівні мозок і побачимо славнозвісний нейрон.

Що таке звуууук? (4–6 клас)
Звук космічного бластера, потяга, звук, утворений за допомогою звичайної трубочки… Навіть музика — це теж фізика!
Аби дослідити різні властивості звуку, проведемо на занятті прості експерименти, які легко та безпечно можна повторити вдома. А от чого вдома немає, то це наших інтерактивних експонатів, що яскраво продемонструють, як працює звук. Щойно розберемося в усіх нюансах, зможемо створити власний переговорний пристрій!

Феромагнітний їжак (1–3 клас)
Як справжні науковці, вивчимо властивості магнітів дослідним шляхом. Пройдемо лабіринт, щоб знайти магнітну рідину. Дізнаємось, які предмети можуть магнітитись і для чого потрібна феромагнітна рідина в космосі. На майстер-класі створимо феромагнітного їжака.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище та ім'я *
Ви плануєте відвідати Музей *
Оберіть освітню програму *
Бажана дата *
MM
/
DD
/
YYYY
Альтернативна дата (на випадок, якщо попередньо обрана виявиться заброньованою) *
MM
/
DD
/
YYYY
Час візиту *
Кількість відвідувачів *
Номер телефону *
Тут Ви можете лишити свої запитання, щоб ми обговорили їх під час зв'язку телефоном :) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Малая академия наук Украины. Report Abuse