Групові візити з освітніми програмами
Запрошуємо долучитися до захопливого світу науки шкільні групи, дружні колективи та великі родини! Пропонуємо придбати квитки на інтерактивні освітні програми з різних галузей знань. Музей підготував цікавинки для дітей початкової та середньої школи, дорослих, родин і, навіть, іменинників!

Аліса в Задзеркаллі (1-4 клас)
Нам знадобиться всього лише 45 хвилин, щоб поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою ми зрозуміємо, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя»? Збагнемо як працює кінематограф і як створюється анімація? Проведемо експерименти та зможемо розкусити світ наших відчуттів.

Гаррі Поттер та Музей науки (4-6 клас)
Разом ми зможемо оживити магію. Дізнаємося секрет філософського каменю та інших кристалів. Зможемо випробувати закляття «Люмос» та зрозуміємо роботу світла. З тролями боротися не будемо, але «Вінгардіум Левіоса» будемо трактувати. У підсумку здобудемо нові знання про магію фізики та хімії, що оточують нас. Заняття має квестову частину та майстер-клас.

Від ложки до GPS (4-7 клас)
Впродовж заняття ми дізнаємося про історію навігації та дамо відповідь на запитання, що змушувало людей шукати кращої долі на нових землях? Як людям вдалося розселитися по всьому світу і не заблукати? Розберемося у складному питанні напрямів та як слід користуватися компасом. Ну і нарешті відкриємо таємницю виготовлення навігаційного обладнання у домашніх умовах.

«Швидше, вище, сильніше!» (для дорослих та родин)
Разом зі своїми колегами, друзями та близькими ви зможете цікаво провести час досліджуючи особливості власного тіла. Заняття відбувається у форматі квесту та майстер-класу. Ви зможете дізнатися, що таке ритм, чому важлива швидкість реакції, як втримати рівновагу, чому вдома можна грати з м'ячем та з чого складається спортивний інвентар.

Заняття з англійської мови за методикою CLIL (8-14 років)
Заняття, що поєднують у собі вивчення англійської мови та опанування певної галузі науки, представленої в музеї. Учасники матимуть змогу отримати нові знання з фізики, хімії, оптики, астрономії, географії, історії тощо та покращити свій рівень володіння англійською мовою. Вивчення мови у контексті певної дисципліни сприяє розвитку зацікавленості та активному використанню мови на практиці.


Email address *
Прізвище та ім'я *
Ви плануєте відвідати Музей *
Оберіть освітню програму *
Бажана дата *
MM
/
DD
/
YYYY
Альтернативна дата (на випадок, якщо попередньо обрана виявиться заброньованою) *
MM
/
DD
/
YYYY
Час візиту *
Кількість відвідувачів *
Номер телефону *
Тут Ви можете лишити свої запитання, щоб ми обговорили їх під час зв'язку телефоном :) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Малая академия наук Украины. Report Abuse