2-3 жовтня Одеса Тренінг по роботі ОСНів
Запрошуємо активних громадян на тренінг по створенню органів самоорганізації населення (ОСН)

ГО “РЕОМ” у співпраці з Центром розвитку міського середовища запрошує активних громадян з різних міст для участі у тренінгу на тему: “Практичні аспекти створення та діяльності органів самоорганізації населення”.

Захід проходитиме два дні з 2 по 3 жовтня в Одесі та спрямований на опанування такого інструменту місцевого самоврядування, як органи самоорганізації населення (ОСН): законодавчою базою, фінансовою звітністю, механізмом створення та принципами роботи, головними досягненнями за роки існування ОСН в Україні, умовам оподаткування, ризиками в роботі, зокрема, проблемами рейдерства, політичного впливу тощо.

Наші тренери:

Євген Лебедєв – голова ГО “Звіринецький сквер”, експерт Центру розвитку міського середовища з питань роботи з місцевими органами влади та створення ОСН.

Любов Лебедєва – спеціаліст фондового ринку, експерт з фінансових питань Центру розвитку міського середовища.

До участі запрошуємо активістів/ток, представників/ць громадських організацій, голів ОСББ, кандидатів/ток в депутати на місцевих виборах, а також всіх небайдужих громадян(-ок), які готові розпочати роботу зі створення ОСН у своїй громаді, які прагнуть її об'єднання та шукають можливості контролювати владу в своєму місті, впливати на її рішення, реалізовувати нові проекти у своїх громадах.

Участь безкоштовна. Учасникам тренінгу забезпечується проживання у двомісних номерах та харчування. Квитки компенсуються в межах 600 грн (в обидва боки). Для участі зареєструйтесь, будь ласка до 22:00 21 вересня:

Кількість місць обмежена.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 23 вересня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координатора проекту пані Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Захід організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition.

Прізвище та ім`я *
Телефон *
E-mail *
Сторінка у соцмережах *
Місце проживання *
Місце роботи *
Чи займаєтеся громадською/політичною діяльністю? Які проекти вдалося реалізувати?
Чому цікавитеся темою ОСНів? Які питання в роботі ОСН Вас цікавлять найбільше? *
Чи маєте бажання створити ОСН? *
Які проблеми місцевого значення прагнете вирішити?
Запитання/побажання/пропозиції
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy