Evita Ozoliņa: Kad ir laiks teikt "STOP"! Seminārs par veselīgām robežām. 

Piedāvājam 10. jūnijā no 18:00-21:00 apmeklēt praktisku nodarbību, kuras laikā uzzināsiet:

Kādi ir robežu veidi?

Kad ir laiks teikt “STOP”?

Kā apzināties savas robežas? 

Kā pamanīt un ievērot citu robežas?

Kā noturēt līdzsvaru starp brīvību un atbildību?

Kādēļ dažkārt ir grūti nospraust veselīgas robežas?

Kā cieņpilni komunicēt savas robežas? Ko varētu teikt “nē” vietā?

Kā atšķirt veselīgas robežas no neveselīgām robežām (drāma, manipulācija, ultimāti)?

Tikšanās laikā gūsiet ieskatu savām robežām. Pasniedzējas iepriekš sagatavotu situāciju analīzē un savstarpējās lomu spēlēs saņemsiet iedrošinājumu, atbalstu, idejas un praktiskus piemērus, kā veiksmīgāk komunicēt robežas. 

Saņemsiet arī praktiskus ieteikumus, ko darīt ar negatīvām (neērtām) emocijām, domām, pieņēmumiem un pārliecībām, kas, iespējams, traucē iestāties par savām robežām, vērtībām un vajadzībām.

Nodarbībā tiks izmantotas psiholoģijas un dialektiskās uzvedības terapijas zinātnē balstītas tehnikas un metodes.


Dalības maksa: EUR 35.00, Lutera draudzes dalībniekiem EUR 31.50  ieskaitot 10% atlaidi

Evita Ozoliņa ir klīniskā un veselības psiholoģe, dialektiskās uzvedības terapijas (DBT) speciāliste, karjeras un personīgās izaugsmes trenere, dažādu semināru un darba grupu vadītāja (www.evitaozolina.lv

Iepriekš Evitas profesionālā pieredze ir bijusi saistīta ar personāla un pārmaiņu vadību, personāla atlasi un novērtēšanu starptautiskos uzņēmumos (pakalpojumu, automobiļu un farmācijas nozarēs). 

Ikdienā viņa ar klientiem strādā gan individuāli, gan grupās. Evita sadarbojas ar dažādu nozaru valsts un privātā sektora uzņēmumiem un organizācijām. 

Viņa atbalsta un palīdz risināt klientiem aktuālus jautājumus personāla vadības jomā, piemēram, darbinieku novērtēšanā, saliedēšanā, prasmju treniņu vadīšanā un aprūpētā darba devēja uzteikuma nodrošināšanā. 

Evita vada individuālās koučinga sesijas, veic psiholoģisko konsultēšanu un dialektisko uzvedības terapiju (impulsivitātes mazināšanai, emociju regulācijas prasmju attīstīšanai, efektīvākai komunikācijai, veselīgākām robežām, izdegšanas un ņirgāšanās (mobinga) profilaksei, kā arī nodrošina psiholoģisko izpēti.

Evitas padziļinātā profesionālā interese ir darbs ar cilvēkiem ar izteiktu jutīgumu, sensorisko apstrādes jutīgumu (angl.- highly sensitive persons, sensory processing sensitivity).

Izglītība:

 • Dialektiskās uzvedības terapija. (British Isles DBT Training, 2024).

 • Profesionālais maģistra grāds psiholoģijā, klīniskās un veselības psiholoģijas apakšnozarē. (LU, 2021; Reģ.Nr. psihologu reģistrā: 3001365).

 • Koučinga teorija un prakse. (Coaching Essentials, theoretical and experiential 90 hours coach training, ICF ACSTH, Coaching Development Ltd, 2019).

 • Profesionālais maģistra grāds personāla vadībā. (RSEBAA, 2007).

 • Akadēmiskais bakalaura grāds psiholoģijā. (RPIVA, 2004).


  PIRMS ANKETAS NOSŪTĪŠANAS LŪDZAM IEPAZĪTIES AR DALĪBAS NOTEIKUMIEM:
   
  1. Pēc anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas savā e-pastā saņemsiet norēķinu rekvizītus apmaksas veikšanai internetbankā. Aicinām veikt apmaksu ne vēlāk kā divu dienu laikā. Ja gadījumā norēķinu rekvizītus nesaņemat piecu minūšu laikā no anketas iesniegšanas brīža uz jūsu norādīto e-pasta adresi, lūdzam pārbaudīt e-pasta reklāmas vai mēstuļu sadaļas. Tikai pēc dalības maksas veikšanas noteiktajā termiņā dalībnieks tiek iekļauts grupā. 
  2. Ja dalībnieks jebkādu iemeslu dēļ pasākumu neapmeklē vai apmeklē daļēji, samaksātā nauda nav atgūstama. Slimības gadījumā dalībnieks pasākumā rezervēto/ apmaksāto vietu var pārdot vai nodot citam dalībniekam.
  3. Ja organizators pasākumu atceļ, samaksātā nauda tiek pārcelta uz nākamo piedāvāto tādu pašu pasākumu vai atgriezta dalībniekam.
  4. Visus organizatora rīkotos pasākumus ir aizliegts ierakstīt audio, filmēt, fotografēt un ierakstus nodot trešajām personām vai pārpublicēt internetā/ sociālajos tīklos bez iepriekšējas saskaņošanas. Pretējā gadījumā stājas spēkā personu datu aizsardzības un autortiesību likumdošana.
  5. Nosūtot reģistrācijas anketu dalībai pasākumā, dalībnieks apliecina, ka piekritis dalības noteikumiem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
E-pasts *
E-pasts atkārtoti *
Tālr. numurs *
Esmu Rīgas Lutera draudzes loceklis *
Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” ir sociāls uzņēmums, kura viens no darbības mērķiem ir palīdzēt dažādās dzīves krīzēs nonākušiem cilvēkiem. Piederība kādai no šīm grupām ir  pilnībā konfidenciāla un netiks izpausta citām personām, taču palīdzēs mums labāk izvērtēt un uzlabot darbu.
Ja piederat kādai no šīm grupām, lūdzu atzīmējiet to
Zaudēts kāds tuvs cilvēks
Piedzīvota tuvinieka smaga slimība
Veselības traucējumi
Piedzīvota šķiršanās ģimenē
Augsts stresa līmenis, trauksme, izdegšana
Darba zaudēšana
Vai vēlaties saņemt informāciju e-pastā par citiem Centra cilvēka izaugsmei "Torņakalns" organizētajiem pasākumiem? *
Datu apstrāde: reģistrējoties dalībai pasākumam, piekrītu, ka manis sniegtie personas dati tiks izmantoti pasākuma organizēšanai (e-pastu un/ vai telefoniskai saziņai, elektronisku materiālu izsūtīšanai, sertifikātu noformēšanai) un informēšanai par citiem Centra cilvēka izaugsmei "Torņakalns" pasākumiem, ja vēlaties šādu informāciju saņemt. Centrs cilvēka izaugsmei "Torņakalns" apliecina, ka personas dati netiks izmantoti nekādam citam mērķim, kā arī netiks nodoti trešajām personām. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy