Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy Małego Wielkiego Biegu 2019
Serdecznie zapraszamy do pomocy w organizacji jedynej w swoim rodzaju imprezy biegowej przebiegającej przez malownicze tereny leśne Gminy Pruszcz Gdański, Kolbudy i Przywidz. Impreza biegowa będzie odbywać się w sobotę w dniu 6 kwietnia 2019 r. ze startem i metą w Szkole Podstawowej w Straszynie (ul. Starogardzka 48).

Wielki Bieg (WB) na dystansie 68 km będzie odbywać w godzinach 6:00-17:00, przy czym pierwszy punkt żywieniowy w Kolbudach będzie zamknięty o godz. 11:00.

Mały Bieg (MB) na dystansie 13 km będzie przebiegał w czasie 11:00-13:30.

Wypełnij proszę ten formularz, aby ułatwić nam dopasowanie zadań do Twoich potrzeb.

Mały Wielki Bieg - Gmina Pruszcz Gdański
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Do jakich zadań chciał(a)byś być przydzielony/przydzielona? *
Required
W jakim terminie był(a)byś dostępna/y? *
Required
Ogólna klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO – informujemy że:
1. Administratorem przekazanych powyżej danych osobowych przez Pana/Panią jest Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański, ul. Długa 20a, 83-031 Cieplewo, oksibp@pruszczgdanski.pl, NIP: 593-17-08-146.
2. Celem zbierania danych jest wykonanie porozumienia o świadczeniu usług woluntarystycznych ;
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych;
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania porozumienia o świadczeniu usług woluntarystycznych. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe zwarcie takiej umowy oraz realizacja jej celu.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa;
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu;
7. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych;
8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.*
Zapoznałem się z powyższą ogólną klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service