Участь у конкурсі на вибір учасників фокус-груп зі шкільного підприємництва
Запрошуємо експертів у сфері освіти, вчителів, керівників шкіл та позашкільних закладів освіти, представників державних органів, які опікуються освітою, для участі у фокус-групах на тему шкільного соціального підприємництва. Заявки приймаються до 1 жовтня 2019 р.

Орієнтовні дати фокус-груп:
Київ - 10 жовтня
Житомир - 17 жовтня
Краматорськ - 24 жовтня
Івано-Франківськ - 31 жовтня

За результатами національної фокус-групи у Києві плануємо отримати вихідні дані стосовно молодіжного підприємництва та перспектив розвитку шкільних підприємств в Україні.
Під час трьох регіональних фокус-груп у Краматорську, Житомирі та Івано-Франківську обговоримо практичні можливості і труднощі у розвитку шкільного підприємництва в Україні загалом, та окремо у кожному з пілотних регіонів.

Проект «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях» впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Проект спрямований на підвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства в місцеву систему освіти.

Email address *
Прізвище *
Ім'я *
Населений пункт *
Область *
Контактний номер телефону *
Місце роботи *
Посада та сфера відповідальності *
У якій саме фокус-групі ви б хотіли прийняти участь?
Зазначте, чому вам цікаво прийняти участь у фокус-групі *
Чому саме ваш досвід може бути корисним при проведенні фокус-групового дослідження? *
Я даю згоду на збір і обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy