З приємністю повідомляємо 🥰, що команда незламних освітян з тимчасово окупованого Мелітополя чекає Вас, 12.06.2026, на магістральній (не)конференції міні-EdCamp Melitopol "Освітній міст єдності: незламний досвід стійкості релокованих громад".
Зверніть увагу, що наша подія цього року буде проведена у змішаному форматі.
Долучитися до очного формату (не)конференції можна у незламному місті Запоріжжя.
Цьогорічна тема (не)конференції — символ нашої сили. Між Мелітополем і Василівкою був підірваний справжній залізничний міст, але педагоги відбудують новий - у форматі освітньої солідарності. Наші громади — релоковані, вони об’єднуються, щоб творити нову освітню історію, а педагоги продовжують творити майбутнє, підтримувати одне одного, навчати й надихати. Ця подія — про незламність, спільність і світло у темні часи.
Дедлайн реєстрації 05.06.2026 о 23:59
Ми будемо раді кожному і кожній з Вас.
Більше про підготовку до події Ви можете дізнатися на сторінці Facebook
https://www.facebook.com/groups/1526153375893468/