Анкета учасників «Фестивалю близнюків та близнючок Dafi Twins Day»
«Фестиваль близнюків та близнючок Dafi Twins Day» відбудеться в суботу 29 вересня з 16:00 до 19:00 у Харкові. Ініціатор, організатор і основна локація Фестивалю — ТРЦ «Дафі».

Фестиваль запрошує близнюків та близнючок взяти участь у параді та Конкурсі подвійних талантів. Також для учасників і глядачів — концерт унікального музичного колективу «Анна-Марія», солістки якого — теж близнючки!

Усім, хто заповнив анкету, пропонуємо взяти участь у Параді Фестивалю та отримати подарунки від друзів ТРЦ «Дафі» — Льодової арени «Айс холл» та «Burger Club».
А якщо ви маєте хист, бажання показати його та позмагатися за цікаві призи — будемо раді бачити вас на Конкурсі подвійних талантів, про який — нижче.
Перед тим, як заповнити анкету, уважно ознайомтеся з правилами:

1. У Параді Фестивалю можуть взяти участь близнюки та близнючки будь-якого віку, які попередньо заповнили таку анкету. Реєстрація триватиме до 29.09.
2. За близнюків та близнючок, яким ще не виповнилось 16 років, анкету заповнюють батьки.
3. Анкету можно заповнити або тут, або паперовий варіант у самому ТРЦ «Дафі» на 1 поверсі в адміністратора, навпроти магазину Jysk.
Заповнювати анкету треба лише ОДИН раз в будь-якому із двох місць.
4. З усіма, хто зареєструвався, обов'язково зв'яжуться координаторки учасників Фестивалю та узгодять усі питання не пізніше ніж 28.09.

«Конкурс подвійних талантів»
Реєстрація на конкурс подвійних талантів ЗАКРИТА.
(рееструватися необхідно тільки для участі у параді , щоб подивитись конкурс, святковий концерт та отримати подарунки для всих учасників фестивалю)

За всіма питаннями можна звертатися до координаторок учасників Фестивалю:
Тетяна Реуцька, 067 251 9509, reutskatata@gmail.com, FB - tatyana.reu
Ксенія Левадна, 050 072 4131, ksenilevi@gmail.com

Email address *
Прізвище та ім'я учасників (наприклад: Франко Петро та Микола, або: Петрова Марія та Гнатова Ольга) *
Your answer
Електронна адреса вашого близнюка або близнючки. Вкажіть, кому саме належить. *
Your answer
Номери мобільного телефону кожного з учасників-близнюків або батьків, якщо вік учасників — до 16 років. (за формою: 067 000 0000 та ім'я власника. укажіть, ким доводитесь учасникам) *
Your answer
З якого ви міста? *
Your answer
Скільки повних років близнюкам чи близнючкам? *
Your answer
Надайте посилання на ваші сторінки у соцмережах (Facebook або Instagram. Пам'ятайте, що мережі ВК та “Одноклассники” заборонені в Україні, тож посилання на ці соцмережі не можуть бути прийнятими) *
Your answer
Чи згодні ви на обробку особистих даних, наданих в анкеті, та їх використання на потребу «Фестивалю близнюків та близнючок Dafi Twins Day» *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms