W czym możemy pomóc?
Szanowni Państwo,

Prosimy wypełnić poniższy formularz. Uwaga! Jeżeli sprzęt zostanie wysłany do serwisu bez wypełnienia formularza paczka nie zostanie odebrana i będzie zwrócona.

Prosimy nie wysyłać sprzętu na serwis bez uprzedniego wypełnienia formularza. Zgoda na wysyłkę sprzętu jest komunikowana przez serwis Medica 91. Dopiero po akceptacji prosimy o nadanie wysyłki serwis będzie mógł podjąć paczkę i sprawnie przeprowadzić proces serwisowy.

Przed wysyłką prosimy o zachowanie szczególnych kroków w zakresie czystości i dezynfekcji sprzętu, który ma trafić na serwis. Sprzęt najlepiej spakować w oryginalne pudełko.

Medica 91 mailowo lub telefonicznie przekaże informację o szczegółach wysyłki na serwis.

Medica 91 prowadzi serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu medycznego. Oferujemy pełną gamę akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych.

Przyjmujemy zgłoszenia przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Nasi serwisanci bazują na wieloletnim doświadczeniu w zakresie napraw aparatury medycznej oraz sprzętu medycznego. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę serwisową urządzeń znajdujących się w naszej dystrybucji.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa Firmy *
Adres zwrotny do wysyłki *
Nr. tel. do kontaktu *
NIP
Czy sprzęt ma aktualną gwarancję? *
Jaki sprzęt zostanie wysłany do serwisu (nazwa z faktury lub karty gwarancyjnej) *
UWAGI do przesyłanego urządzenia *
Numer REF lub Seryjny produktu
Numer Faktury zakupowej
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy