Išbėk žodį - Lietuva! 2020
Jau netrukus mes visi kartu minėsime Vasario 16-ąją!
Ketvirti metai iš eilės mes #prasibegam šią šventę švęsime prasmingai ir išskirtinai – bėgdami.

Šiais metais kviečiu visus kartu įveikti nepaprastą #iššūkį! Visi kartu bėgsime nešdami milžinišką Lietuvos vėliavą. Visi kartu įveikdami šią užduotį dalyviai žemėlapyje išpieš „Gediminaičių stulpus“.

Atvykite į NEMOKAMĄ #prasibegam bėgimo mėgėjų grupės organizuojamą +- 9,5 km bėgimą, Bėgimo startas – 9:30 val., ant pėsčiųjų ir dviračių tako prie PC „Jotvingis" Alytuje.


-Renginys nemokamas.
-Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo #prasibegam medaliais.

Kiekvienas dalyvis užsiregistravus savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.

Renginys yra savanoriškas. Kiekvienas dalyvis pats atsako už savo sveikatą.
Renginyje bėkite atsargiai... taip pat pasirūpinkite šiltais drabužiais ir tinkama avalyne, iki susitikimo!

Reginio organizatorius Všį Pietų Lietuvos Bėgimo Klubas Dzūkija informaciją apie dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą renka tik būtent šio renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, registracijai, apdovanojimams parengti.
Email address *
Vardas Pavardė *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Bėgimas yra savanoriškas, kiekvienas pats atsako už savo sveikatą, todėl yra būtina įvertinti savo jėgas ir pasirinkti tinkamą aprangą, avalynę ir būti atsargiems. Renginyje gali dalyvauti tik pilnametystės sulaukę asmenys arba nepilnamečiai su atsakingu asmeniu. *
Bėgimo trasa:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Mano Draugas. Report Abuse