Registrace na dny otevřených dveří pro žáky budoucího 1. ročníku.
Vážení rodiče, prosíme, vyberte si termín, který Vám nejvíce vyhovuje k návštěvě DOD. Pokud Vámi preferovaný termín již není k dispozici, registrace na uvedený termín není možná, protože počet zájemců je již naplněn. Součástí DOD je návštěva v současném 1. ročníku, po které následuje společná beseda. Doporučujeme, abyste se dostavili do školy kolem 08.45hod. Děkujeme za pochopení a tešíme se na Vaši návštěvu.
Email address *
Termín *
Required
Dostavíme se
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, uděluji souhlas se zpracováním všech mnou poskytnutých osobních údajů společností www.scio.cz, s.r.o., IČ: 27156125, se sídlem Praha 8, Pobřežní 34, PSČ 18600 a zároveň také společnosti ScioŠkola Praha 9, základní škola, s.r.o. se sídlem Pobřežní 34, Praha 8, s jejich zpracováním pro účely přijímacího řízení na ScioŠkolu a to na dobu tomu odpovídající. Jsem si vědom, že souhlas mohu písemným sdělením adresovaným kterékoliv z uvedených společností kdykoliv odvolat.
Required
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
reCAPTCHA
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service