Семінар Creating Ruin: Теоретизуючи руїни
Метод Фонд запрошує дослідників/-ць і художників/-ць взяти участь у семінарі «Creating Ruin: Теоретизуючи руїни», що передбачає створення теоретичних есе, художніх творів та архівів для наступної онлайн-публікації creatingruin.net.
Семінар «Creating Ruin: Теоретизуючи руїни» має на меті об’єднати дослідників/-ць та художників/-ць, зацікавлених в обговоренні політичних та естетичних підходів до теоретизації пам’яті та історії країн Східної та Центральної Європи, зокрема в Україні.

Creating Ruin (http://creatingruin.net/aboutukr) – колекція робіт художників/-ць та дослідників/-ць, зосереджених на питаннях минулого, які виявляють себе в ситуації руїни культурної пам’яті. Creating Ruin – зібрання автентичного та симульованого матеріалу, яке водночас є рефлексією над способами збирання й прочитування культурних архівів. Creating Ruin налаштовує на дискусію щодо зв’язку творчої дії та насилля – одночасності реконструкції та конструювання минулого і теперішнього.

Заявку можна подати до 01 березня 2019 року. До розгляду приймаються пропозиції теоретичних есе (тези), художніх робіт та архівів (опис ідеї, ескізи), які мають бути створеними саме для наступного онлайн-випуску Creating Ruin, враховувати формат показу/розміщення онлайн, відповідати меті проекту та бути реалістичними щодо втілення.

Календар проекту:
Фінальна дата подачі заявки – 01 березня
Повідомлення про результати open call – 08 березня
Зустріч семінару в Києві – 14-15 червня
Публікація матеріалів – 25 жовтня

Організатори забезпечують авторський гонорар у розмірі 4500 грн, учасникам/-цям з інших міст України відшкодовують витрати на проїзд та, за потреби, проживання під час зустрічі семінару 14-15 червня 2019 р. Відбір учасників/-ць буде проводити кураторська команда проекту.

Для участі в семінарі «Теоретизуючи руїни» потрібно надіслати на скриньку methodfund@gmail.com резюме, тези дослідницької пропозиції або опис художньої роботи, архіву у форматі docх

Із запитаннями звертайтеся за адресою: methodfund@gmail.com

Проект відбувається за підтримки Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises (www.hbce.com.ua).
E-mail *
Your answer
Iм'я та прізвище *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Місце поживання *
Your answer
Сфери дослідницької зацікавленості *
Your answer
Назва та стислий опис дослідницької пропозиції або ідеї художньої роботи (зверніть увагу, що розгорнутий опис пропозиції слід надіслати окремим документом нам на пошту разом із резюме) *
Your answer
У разі відбору підтверджую можливість бути присутнім під час зустрічі семінару 14–15 червня 2019 р. у Києві *
Your answer
Інша інформація, яку заявниця або заявник вважає за необхідне надати
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service