Повномасштабна війна в Україні посилила виклики перед цивільним населенням, а також порушила функціонування організацій громадянського суспільства (далі - ОГС), які надають допомогу і підтримку жителям громад. Особливо актуальними є виклики, спричинені ускладненою безпековою ситуацією, пережитою окупацією, актами насильства та наруги, вимушеними переїздами та облаштуванням на новому місці. ОГС також потребують підтримки та ресурсів для зміцнення власної спроможності, посилення діяльності і подальшого подолання гуманітарної кризи.
Ми реагуємо на соціально-гуманітарні проблеми мешканців Харківщини, Сумщини та Чернігівщини та здійснюємо швидке реагування на гуманітарні виклики. Створюємо можливості для представників ОГС, які прагнуть перетворювати свої ідеї у проєкти, писати грантові заявки, залучати фінансування на реалізацію своїх ідей для громад, якісно та ефективно управляти проєктами в гуманітарній сфері. У рамках навчання ми також розглядаємо правила і принципи гуманітарного реагування, міжнародні підходи, а також на практиці навчаємо, де і як залучати зовнішнє фінансування для проєктів у соціально-гуманітарній сфері.
«Гуманітарна cпроможність» для ОГС — це п'ятиденна серія тренінгів, у межах якої будуть проведені освітні заходи з підготовки, реалізації та звітності грантових проєктів, посилення власних компетенцій та знань для покращення реагування на гуманітарні виклики, розробки та впровадження нових довгострокових рішень, спрямованих на подолання гуманітарної кризи, спричиненої внаслідок воєнних дій в Україні.
📌 Для кого навчання?
До участі запрошуємо представниць і представників громадських та благодійних організацій, досвідчених та новоспечених організацій громадянського суспільства та інших громадських об'єднань, які надають допомогу постраждалому населенню та здійснюють гуманітарне реагування. Від однієї організації може бути запрошено до двох осіб.
Перевага надається організаціям з малих громад та селищ, проте не обмежується доступ учасників до тренінгів.
Навчальний інтенсив «Гуманітарна cпроможність» відбуватимуться з 17-го січня по 24-те лютого 2024 року у м.Прилуки, м.Харків, м.Суми і м.Чернігів (Харківська, Сумська і Чернігівська область).
🔹 Запрошуємо вас відвідати наступні тренінги для ОГС:
• 17-21 січня — серія тренінгів у м.Прилуки;
• 27-31 січня — серія тренінгів у м.Харків;
• 2-6 лютого — серія тренінгів у м.Суми;
• 14-18 лютого — серія тренінгів у м.Чернігів;
• 20-24 лютого — серія тренінгів у м.Суми.
📌Які можливості ви отримаєте?
Учасники та учасниці тренінгів отримають сертифікати про проходження навчання. Також важливою перевагою стане можливість познайомитися з досвідченими лекторами та знайти майбутніх партнерів серед учасників навчання.
🔹Як відбуватиметься навчання?
Навчання є безоплатним. Проходитиме у офлайн-форматі у наступних містах: Прилуки, Харків, Суми, Чернігів, Суми (див. детальний розклад вище). Учасників забезпечуємо комфортним місцем навчання та харчуванням, компенсуємо витрати на проживання (кількість обмежена).
Серія тренінгів триває 5 днів, кожний з яких розпочинається о 10:00 і завершується о 19:00.
Локацію проведення тренінгів повідомимо після реєстрації в особистому порядку.
🔹Реєстрація завершується за 3 дні до старту кожного з тренінгів о 18:00.
(Дати завершення реєстрації: м.Прилуки — 14-го січня, м.Харків — 24-го січня, м.Чернігів —11-го лютого, м.Суми —17-го лютого).
Про результати повідомимо особисто учасників.
-----------------------------
Довідково:
Проєкт «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України» реалізується Джерелом Надії у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії
Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м.Вінниця), ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м.Суми) на національному рівні.