Реєстрація на події освітньої програми ЕАУ
Запрошуємо на публічну програму Енциклопедії Архітектури України, в рамках якої відбудеться три фахових дискусії про те, чим є архітектура України, які відносини людей з архітектурою та чому нас оточує саме такий простір? Дискусії відбуватимуться у громадському ресторані Urban Space 500 (Київ, вул. Б. Грінченка, 9)

Освітня програма відбудеться офлайн з дотриманням карантинних норм та усіх належних заходів безпеки.

Кількість гостей обмежена, тому просимо усіх, хто хоче потрапити на події, зареєструватися у цій формі. Заповніть форму один раз, позначивши усі події, які плануєте відвідати. Будь ласка, поставтеся до реєстрації відповідально і відмітьте лише ті дискусії, на які дійсно можете потрапити.


ЕАУ — це мультимедійна онлайн-платформа, що досліджує та документує взаємовплив архітектури і суспільства у захопливому форматі документального серіалу. Проєкт реалізує Громадська організація Urban Forms Center у партнерстві з малою культурною столицею України 2020–2021 року – містом Славутич, Славутицька міська рада і Центральний державний науково-технічний архів України за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Zagoriy Foundation.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Ваш контактний номер телефону *
Ваша електронна пошта *
Яку з подій освітньої програми ЕАУ ви плануєте відвідати? Будь ласка, помічайте тільки ті події, які дійсно зможете відвідати. Якщо з якихось причин ви не зможете прийти на дискусію, на яку реєструвалися, повідомте про це організаторів не пізніше, ніж за 12 годин до початку заходу, у будь-який зручний спосіб *
Required
Чи бажаєте ви отримувати розсилку від Urban Forms Center на ваш імейл? *
Заповнюючи цю реєстраційну форму, я даю згоду на обробку персональних даних. *
Дисклеймер про персональні дані
Ми просимо вас зареєструватися на події, щоби чітко розуміти, чи вкладаємося у дотримання заходів безпеки під час епідемії коронавірусу. У разі змін у розкладі чи форматі подій ми зв'яжемося з вами за допомогою тих контактних даних, що ви вказали у цій формі. Ми не передаємо ваші контакти третім особам чи організаціям. Дякуємо і до зустрічі!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy