Sooviavaldus.
TORE põhikoolitus on tugiõpilaste juhendajate väljaõpe, mis koosneb seitsmest etapist. Koolitusprotsessi eripära on see, et juhendaja osaleb väljaõppel algusest peale oma esimese noortegrupiga (tulevaste tugiõpilastega).

Etapid:
1) Eelhäälestus: infopäev
Kui infopäeval osalemin pole võimalik, toimub eelhäälestus iga osalejaga personaalselt (osalejaga kokkulepitud ajal ja vormis: kohtumine või telefonikõne).
2) I moodul (3 päeva) koos noorte meeskonnaga
3) II moodul (3 päeva) koos noorte meeskonnaga
4) III moodul (3 päeva) koos noorte meeskonnaga
5) Praktikaperiood oma koolis
6) Supervisioon - koolitaja tuleb külla
7) Kogemuskohtumine - kõik koolid koos

KANDIDEERIDA SAAVAD ÜLDHARIDUSKOOLIDE MEESKONNAD - 2 JUHENDAJAT ÜHEST KOOLIST.
Avatud on grupid:
1) eestikeelsele koolitusele (2 erinevat graafikut);
2) venekeelsele koolitusele.
Попробуй себя в роли руководителя TORE! Ты увидишь молодёжь другими глазами, изменится твоя жизнь и ты наполнишь себя жизненной энергией! Вместе вы измените атмосферу в школе. Работа с молодёжью станет интересней, более игровой и многогранной. Игры помогут говорить на жизненно важные темы. У людей в TORE появляется блеск в глазах и хочется творить добро!
Регистрируйся на курсы!

VALI OMALE SOBIV GRUPP JA GRAAFIK NING BRONEERI KOHT! Registreerumine on avatud kuni 18. märtsini 2020.
KOOLITUSED KÄIVITUVAD APRILLI ALGUSES!
OLETE OODATUD...

Infolink: http://www.tore.ee/index.php?id=21&uid=711

Kontakt:
Marju Jaanimäe, tore@tore.ee, +372 5344 2482 (eesti keeles)
Nadežda Selivjorstova, +372 551 7259 (vene keeles)
Email address *
Koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga käivitub aastal 2020 mitu TORE põhikoolitust ehk TORE juhendaja väljaõpet, kuhu mahuvad osalema juhendajad 15 koolist! TORE juhendaja väljaõppele kaasab juhendaja juba ka oma esimesed noored, sellest saab Sinu kooli TORE meeskond.
Soovin kandideerida TORE juhendaja väljaõppesse koos oma noortegrupiga.
Ühest koolist saab osaleda kaks juhendajat (kui ühest koolist osaleda soovijaid on enam, siis leiame lahenduse läbirääkimiste teel). Iga juhendaja AVALDAB ISE SOOVI väljaõppes osaleda (ja TORE juhendajaks saada) ning täidab sooviavalduse ENDA KOHTA ERALDI.

TORE juhendajate väljaõpe on osa Haridus- ja Teadusministeeriumi üldhariduskoolidele mõeldud kiusamisvaba haridustee programmist ja seetõttu on VAJATUD koolitus ka TOETUSEGA! Kooli omaosaks jäävad kohalesõidud koolituskohta ning ühekordne stardipanus 189 eurot/kooli kohta (NB! KÕIK KOKKU - ühe kooli stardimeeskonda peaks kuuluma: 2 juhendajat + 3 noort, kes läbivad üheskoos kogu väljaõppe protsess).
SIIN ON MINU ANDMED: Minu ees- ja perekonnanimi on: *
Your answer
Minu kontakttelefon on: *
Your answer
Töötan järgmises koolis (kooli nimi): *
Your answer
Minu amet/roll koolis on (aineõpetaja, huvijuht, sotsiaalpedagoog, koolipsühholoog jne): *
Your answer
Olen motiveeritud osalema ja selleks panustama.
Tulen TORE koolitusele ja soovin TORE juhendajaks saada, sest (motivatsioon, ajend, olukord, mida asun lahendama vmt): *
Captionless Image
Your answer
Kinnitan, et osalen koolitusel koos noortega - tagan, et koolitusprotsessi läbivad algusest lõpuni samad noored (proovin kohe alguses kaasata nii poisse kui ka tüdrukuid). NB! Eelkohtumisel ei pea veel noori olema. *
Captionless Image
Kavandan oma aja nii, et osalen maksimaalselt.
Valin sobiva koolitusgrupi ja -graafiku. NB! 2020. aasta koolitused käivituvad aprilli alguses! *
Captionless Image
TORE koolitusprotsess kestab sügiseni ja koosneb mitmest moodulist. Kinnitan, et saan osaleda koolitusmoodulitel täismahus. NB! Eelkohtumine/infopäev toimus 10. märtsil Tallinnas. Kes ei saanud eelkohtumisel osaleda, neile saame eelhäälestust teha telefoni teel ning vastata olulistele koolitust puudutavatele põhiküsimustele. * *Kõik koolitusel osalejad peavad saama võimaluse eelhäälestuseks ning vastuseid oma esimestele küsimustele enne koolitust (Mis on tugiõpilassüsteem? Mis hakkab toimuma koolitusel? Kuidas valida oma meeskonda? jne). NB! Kui Sul mingil põhjusel polnud võimalik eelkohtumisel osaleda, siis teeme eelhäälestust Sulle sobivas vormis (kohtumine, kõne) muul ajal - vähemalt kaks nädalat enne põhimooduleid. Palume sel juhul esimeste küsimuste lahtrisse (allpool) märkida, mis aegadel Sulle eelhäälestus sobiks. *
Captionless Image
Ma vastasin eelmisele küsimusele "ei", sest...
Your answer
Lõpetuseks veel...
Minu esimesed küsimused koolituse osas on... NB! Küsimused saavad vastuse ka eelkohtumisel. (kiireim tee vastusteni on +372 5344 2482):
Your answer
Soovin veel öelda...
Captionless Image
Your answer
Võtame Sinuga ühendust.
Suur tänu Sulle! TORE tegevuse käivitamisega suurendad enda teadmiste-oskuste pagasit suhete loomisel ja hoidmisel ning oma töö süsteemsemaks ja mängulisemaks muutmisel. Sul jääb rohkem aega oma tööst rõõmu tundmiseks ning Sinust saab teadlik noortega koos tegutseja ning koolirõõmulooja...
Koolituse elluviimisse panustavad MTÜ Noorteühing TORE ja ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy