Реєстраційна форма учасників регіонального зібрання проекту "Нове шкільне харчування" у місті Рівне
29 березня 2019 року у місті Рівне відбудеться регіональне зібрання проекту “Нове шкільне харчування” з метою підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах України. В рамках цього заходу, автор проекту та кулінарний експерт Євген Клопотенко презентує “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні.

До участі запрошуються представники міста Рівне та адміністрації Рівненської області, департаментів та управлінь освіти та науки, адміністрації шкільних навчальних закладів, батьківських комітетів та учнівського самоврядування.

20 грудня 2018 року Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів видала Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яка дала дозвіл на впровадження програми: "Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх і оздоровчих установах відповідають вимогам безпеки для здоров'я і життя людини і можуть бути використаними за призначенням, а також можуть бути узгодженими (затвердженими)".

Зазначений вище Збірник доступний для безкоштовного завантаження в електронному вигляді на веб ресурсі http://cultfood.info. Рецепти зі Збірника знаходяться в визначених рамках собівартості.

Адреса та час початку Заходу буде повідомлено особисто кожному учаснику листом на електронну скриньку.

Прізвище та ім'я *
Your answer
Адреса електронної скриньки *
Your answer
Назва установи (організації) *
Your answer
Посада *
Your answer
Чи підписані Ви на сторінку проекту fb.com/nsf.cult.food ? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Евгений Клопотенко. Report Abuse - Terms of Service