Харків Idea Garage #СоціальнеПідприємництво
Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на «Гараж ідей» соціального підприємництва!

Коли? У четвер 16 травня 2019 р., з 15.00 до 19.00.
Куди? м. Харків, вул. Отакара Яроша, 11б. Студентський простір Харківського національного університету ім. Каразіна (одноповерхова споруда).

Скільки коштує? Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?
- соціальних стартаперів;
- власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
- представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
- активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
- студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Idea Garage?
Заповнюй анкету до 13 травня включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 14-15 травня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Idea Garage?
1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють харків’ян і мешканців інших міст України.
3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
4. Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
5. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту або телефонуйте за номерoм.

Idea Garage проходять у травні-червні 2019 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Idea Garage у Харкові: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія Civitta, Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Прізвище та ім'я *
Номер телефону *
Електронна адреса *
Стать *
Посилання на профіль у Facebook *
До якої категорії себе відносите: *
Організація, яку ви представляєте *
Опишіть коротко свою мотивацію участі в Idea Garage із соціального підприємництва (не більше 200 слів): *
Я підтверджую, що зможу взяти участь в заході 16.05.2019 р. з 15.00 по 19.00 *
Даю згоду на використання персональних даних, фотозйомку, поширення та публічний показ фото *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service