Minikonference OP ČG - Olomouc 3. 12. 2019 - Gymnázium Hejčín, Tomkova 45
Vážení,
zveme Vás jménem odborného panelu ČG na podzimní minikonferenci. Je zaměřena na podporu dovedností učitelek a učitelů MŠ při podpoře čtenářské gramotnosti. Proto zveme srdečně nejen předškolní učitelky a učitele z praxe, ale také další učitele a učitelky, které téma zajímá, a členky a členy pracovních skupin MAP pro čtenářskou gramotnost.
Tematicky je minikonference zaměřena na specifická úskalí rozvíjení ČG v tomto věku, jako je spolupráce s rodinou, spolupráce mezi školami a veřejnou knihovnou, zdroje moderní a kvalitní literatury pro nejmenší čtenáře od dvou do šesti let věku a sdílení pozitivních zkušeností a nápadů mezi školami v MAP. Dalším tématem ke společnému uvažování může být, jak mohou pracovní skupiny MAP a finance, které MAP generují, podpořit iniciativy učitelů a škol k podpoře začínající ČG. Odvezete si ale určitě daleko více!
Programem sestaveným citlivě a s ohledem na potřeby praxe Vás provedou paní knihovnice z Třince, zkušené učitelky z Ostravy a paní učitelka nejmladších čtenářů z Lesnice u Zábřehu na Moravě.
Těším se na shledanou,
Petr Koubek, Hana Havlínová, Hana Splavcová
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Kdo jsem *
Required
Škola / organizace *
Your answer
Které předměty vyučuji (netýká se učitelů a učitelek MŠ)?
Your answer
Co na minikonferenci nesmí chybět?
Your answer
Účastnil jsem se některé z předchozích minikonferencí čtenářského panelu PPUČ *
Požaduji proplacení cestovného *
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů.
Your answer
Chci odebírat Newsletter PPUČ
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042 a Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Petr Koubek 603265196, Hana Splavcová 602573675 (obsah, cíle...)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Národní ústav pro vzdělávání. Report Abuse