Minikonference OP ČG - Olomouc 3. 12. 2019 - Gymnázium Hejčín, Tomkova 45
Vážení,
zveme Vás jménem odborného panelu ČG na podzimní minikonferenci. Je zaměřena na podporu dovedností učitelek a učitelů MŠ při podpoře čtenářské gramotnosti. Proto zveme srdečně nejen předškolní učitelky a učitele z praxe, ale také další učitele a učitelky, které téma zajímá, a členky a členy pracovních skupin MAP pro čtenářskou gramotnost.
Tematicky je minikonference zaměřena na specifická úskalí rozvíjení ČG v tomto věku, jako je spolupráce s rodinou, spolupráce mezi školami a veřejnou knihovnou, zdroje moderní a kvalitní literatury pro nejmenší čtenáře od dvou do šesti let věku a sdílení pozitivních zkušeností a nápadů mezi školami v MAP. Dalším tématem ke společnému uvažování může být, jak mohou pracovní skupiny MAP a finance, které MAP generují, podpořit iniciativy učitelů a škol k podpoře začínající ČG. Odvezete si ale určitě daleko více!
Programem sestaveným citlivě a s ohledem na potřeby praxe Vás provedou paní knihovnice z Třince, zkušené učitelky z Ostravy a paní učitelka nejmladších čtenářů z Lesnice u Zábřehu na Moravě.
Těším se na shledanou,
Petr Koubek, Hana Havlínová, Hana Splavcová
Email *
Jméno *
Příjmení *
Kdo jsem *
Required
Škola / organizace *
Které předměty vyučuji (netýká se učitelů a učitelek MŠ)?
Co na minikonferenci nesmí chybět?
Účastnil jsem se některé z předchozích minikonferencí čtenářského panelu PPUČ *
Požaduji proplacení cestovného *
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů.
Chci odebírat Newsletter PPUČ
Clear selection
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042 a Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Petr Koubek 603265196, Hana Splavcová 602573675 (obsah, cíle...)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NPI. Report Abuse